Hannes Hermaküla voltis riided rulli ja siis jälle lapikuks tagasi

Foto: ERR

Koreast on tulnud uus riidevoltimise trend, mille "Ringvaate" reporter Hannes Hermaküla kodus järele katsetas.

Hermaküla viis televaatajad oma riidekappi ning tutvustas seni toiminud süsteemi. "Minu arust on süsteem täiesti korralik, aga tuleb välja, et on uus pakkimissüsteem, mida ma katsetama hakkan ja vaatan, kas kappi tekib rohkem ruumi," kirjeldas Hermaküla korealannade voltimistehnikat.

Õpetuse järgi tuleb oma riided vorstiks keerata, mitte nelinurgana kokku pakkida. "Tal sümmeetria on palju rohkem paigas, kui minul," kommenteeris Hermaküla protsessi, mida ta video põhjal järele proovis.

Ta lisas, et korealannade voltimine võtab palju rohkem aega, kui ese näiteks nagisse rippuma panna. "See on ääretult tüütu tegevus," võttis Hermaküla tehnika kokku. Ta lisas, et pärast tunniajast voltimist tundus talle, et riided võtsid kapis veel rohkem ruumi. "Mina pean ütlema, et vaadates seda süsteemi lähen ma vana süsteemi peale tagasi," ütles Hermaküla, kes tõdes, et kavatseb järgmise tunni jooksul oma riided tagasi lapikuks voltida.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: