Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Tuntud euroblogi hindas Elina euroloo esikohale

Elina Nechayeva
Elina Nechayeva Autor/allikas: facebook.com/elinanechayeva

Kuulsaima euroblogi Wiwibloggs žürii võttis luubi alla Elina Nechayeva euroloo "La Forza" ning andis Eesti võistlusloole 7,67 punkti kümnest, mis tõstab meid praegu tabeli esikohale.

Wiwibloggsi žüriisse kuulus 20 eurovisioonieksperti, kes andsid Elinale kokku 7,67 punkti kümnest.

"Ooper pole igaühele ning projektsiooniga kleidid samuti. Aga Eesti on suutnud kogu paketi suurepäraseks lihvida," kommenteeris Angus, kes andis Elina euroloole 7 punkti.

Bernardo sõnul on Elina etteaste seatud just 2018. aasta Eurovisiooniks. "Pop-ooperi instrumentaalosa on kaunilt viimistletud ja Nechayeva hääl kõlab justkui teiselt planeedilt," kiitis mees, kelle sõnul toob Elina etteaste külmavärinad ihule. Etteaste sai Bernardolt 9,5 punkti.

9,5 punkti andis Elina loole ka Deban, väites, et "La Forza" haarab kuulaja juba esimestest sekunditest. "Ta särab, õhkub glamuurist ja oskab oma kunsti tuua kuulajateni haruldaselt autentselt," kommenteeris ta.

Ühed madalamad punktid andis Eesti europalale Kristin, kes tõdes, et oli lugu kuulates skeptiline, sest mäletab hästi Sloveenia 2007. aasta pop-ooperit. Kristin andis Eestile kuus punkti ja lausus, et ei vihanud seda etteastet. ""La Forza" mõjub natuke sunnituna ja isegi pealiskaudsena. Sellel lool on glamuuri, produktsioon ja lavaline olek on täiuselähedane, kuid Elina ei paista looga suhestuvat," arvas ta.

Žüriisse kuulunud Padraig tõi välja, et paberil ei paista "La Forza" olevat midagi erilist. "Aga Elina ei ole tavapärane esineja," kiitis ta ja lisas, et lool on väga tugevad sõnad. Padraig andis Eesti loole kaheksa punkti.

Robyn hindas Eesti lugu 6,5 punktiga ning tõdes, et laulu kuulates valdavad teda segased emotsioonid. "Elina on suurepärane laulja, aga lugu on rohkem justkui lavaline number, mitte laul," tõdes Robyn ning kritiseeris Elina kleiti, mis näeb tema hinnangul välja nagu oleks see nädalavahetusel kaubamajast ostetud. "Aga see lugu läheb lihtsalt peale pop-ooperi ja suure vokaali austajatele," tõdes ta.

Ülejäänud žürii hinded:

Anthony: 9.5/10
Antranig: 10/10
Bogdan: 9/10
Chris: 5.5/10
Cinan: 7.5/10
Jonathan: 7.5/10
Jordi: 8/10
Jovana: 6/10
Luis: 7.5/10
Renske: 8.5/10
Ron: 10/10
Sebastian: 5.5/10
Steinunn: 5.5/10
William: 7/10

Wiwibloggsi žürii on praegu hinnanud 26 tänavust võistluslugu. Vaata tabelit SIIT.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: