Raadio 4 kuulajad annetasid Käo tugikeskuse lastele 16 900 eurot ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Käo tugikeskus
Käo tugikeskus Autor/allikas: kaokeskus.ee

Raadio 4 heategevusprogramm "Jõulurõõmu kuulutus" toetas sel aastal Käo Tugikeskuse lapsi. Reedel, 23 . märtsil annab Raadio 4 toimetus üle kuulajate annetuse, 16 900 eurot, mille abil ostetakse lastele nende vajadustele vastav mänguväljak.

"Jõulurõõmu kuulutus" on üks vanemaid heategevussaateid Eesti elektroonilise meedia maastikul, tänavu toimus see juba 25. korda.

Esmakordselt oli saade Raadio 4 eetris aastal 1993 ja siis toetati verevähki põdevaid lapsi. Aastate jooksul on raha kogutud meditsiinitehnika soetamiseks Tallinna kliinilise lastehaigla, samuti Tartu, Nõmme ja Narva lastehaiglate tarvis.

"Jõulurõõmu kuulutus" on toetanud ka Tartu, Viljandi, Jõhvi, Narva, Tallinna, Imastu, Kohtla-Järve, Pärnu, Narva-Jõesuu, Haapsalu, Taheva ja Kohtla-Nõmme  lastekodusid. Abi on saanud Sillamäe Vanalinna kool, Tartu Emajõe kool, Narva lasteaed Muinasjutt ja Viljandimaa Perekodu ning eelmisel aastal Narva Pereprojekti puudega lapsed.

Aastate jooksul tehtud heategevuse eest on Raadio 4 tunnustatud UNICEF-i  Sinilinnu aastapreemiaga.

"Jõulurõõmu kuulutust" toetavad Telia, Elisa ja Tele2.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: