73-aastane Reet Linna tõestas, et vanus pole kaljuronimisel takistus

Foto: ERR

Tallinna ronimisministeeriumisse oodatakse ka eakaid, kes end kaljuronimises proovile saaksid panna. 73-aastane saatejuht Reet Linna näitas, et vanus pole ronimisel takistus.

"Siin on meeletu piirideületus. Vahet ei ole, kas sa oled noor või vana, millise pikkusega sa oled, kui palju sa kaalud, tegelikult on algus kõigile raske. Me alustame pisikeste sammudega," rääkis ronimisinstruktor Ave Alviste ETV saates "Prillitoos". Väljakutse võttis vastu ka 73-aastane saatejuht.

Linnale seltsiks olnud 79-aastane Teisi Vare ronis seinast üles loetud hetkedega. "Täitsa võimas. Jõudu peab olema natuke," kommenteeris Vare, kes roniks uuesti ja soovitaks seda ka teistele eakatele.

72-aastane Hugo Reinik tõdes, et toetuspinna leidmine on ronimise kõige keerulisem osa. "Kui võtad kohe õigest ilusti kinni, aga mul jäi jalg natuke kõrvale," ütles Reinik ja tunnistas, et tegi seda esimest korda elus.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: