Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Noorkotkad ja kodutütred: kaasaegne tants

Noorkotkad ja kodutütred
Noorkotkad ja kodutütred Autor/allikas: Kaader videost

Siimusti noorkotkad ning Siimusti, Jõgeva, Puurmani ja Vaimastvere kodutütred käisid ühisel öömatkal, mille käigus valmis ka suurepärane tantsuline kingitus EV100-le.

Öömatk on Siimusti noorkotkaste ning Siimusti ja Jõgeva kodutütarde ühine traditsiooniline üritus ööl vastu vabariigi aastapäeva. Sel korral, kui vabariik tähistas väärikat juubelit, oli ka matkajate arv suurem, sest osa võtsid ka Vaimastvere ja Puurmani kodutütred. 

Laagris oli osalejatel võimalus külastada noortekeskuse põgenemistuba, osaleda Eesti ajaloo vestlusringis Kalevipoja muuseumi juhataja Ulvi Tammega ja valmistada õhtusööki koos Merlin Naudrega, kelle jaoks oli see rühmajuhi kursuse praktiline töö. Merlini idee oli kaasa lüüa ka Eesti tantsib ettevõtmises ja käigupealt õppisid noored selgeks tantsusammud valitud Metsatöllu loole "Oma laulu ei leia ma üles", mille Laiuse mäel drooniga jäädvustas Kristjan Lill.

Kui soovid "Eesti tantsib" kampaanias ka ise kaasa lüüa, vaata lähemalt aadressil err.ee/eestitantsib.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: