NUKU muuseumi garderoobinäitusele kolisid uued asukad ({{commentsTotal}})

8. märtsil avati taas NUKU muuseumi näidisgarderoobi väljapanek, mille keskmes on uued asukad – näitlejad ning parimad sõbrad Anti Kobin ja Taavi Tõnisson.

Anti ja Taavi NUKU teatri külastajatele pikemat tutvustamist ei vaja. Mõlemad on teatris töötanud pea oma karjääri algusest saadik ehk 16 ja 14 aastat. Lisaks näitlejatööle on nad olnud ka lavastajad, noortestuudio juhid ning saatejuhid. Taavi oli ka teatri kunstiline juht.

Garderoobi väljapanek on ka veidi märgiline – mõlemad mehed on 1. juulil esietenduva suvelavastuse "Gulliveri reisid" olulised tegijad. Taavi Tõnisson on "Gulliveri reiside" lavastaja ning Anti Kobin mängib nimiosa, laevaarst Gulliveri.

Nii nagu Anti ja Taavi ühises päris-garderoobis, on ka NUKU muuseumi garderoobinäitus kahepeale kokku pandud. "Garderoobis on alati midagi isiklikku ning see on näitleja ümberkehastumise tunnistajaks. Uus garderoobiväljapanek on klassikalisest garderoobist üsna kaugel. Kõik esitatud esemed on seotud Anti ja Taavi mõtete või elulooga, alates nende jala- ja käejälgedest kuni rollide ja saavutusteni välja," kommenteeris muuseumi juht Maria Usk.

Toimetaja: Kerttu KaldojaHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: