Lottemaale kandideeris näitlejaks rekordiliselt 150 noort

Lottemaal käib vilgas sagimine ning juba tehakse ettevalmistusi suviseks viiendaks hooajaks. Igal aastal värvatakse Lottemaale uusi näitlejaid ning nii ka tänavu.

Tänavu kogunes Lottemaale castingule 150 noort igast Eestimaa nurgast. Nii palju huvilisi pole varem olnud.

"Minu arust on Lottemaa just minusugusele inimesele, kellele meeldib kõik loov ja siin saan ma oma loovust välja elada ja samas saan ka midagi kasulikku teha oma suvega. Ma arvan, et ma olen ise selline hakkaja suhtleja ja mul ei hakka igav, pigem ma võin lapsed oma jutuga ära tüüdata," rääkis näitlejakandidaat Kevin Valgamaalt.

Lottemaa on avatud järjest 90 päeva. Igal aastal on täiesti uus programm ja mõned üllatused, millest Lottemaa rahves praegu veel rääkida ei tahaks. Sel suvel on leiutajate külas ka kaks täiesti uut tegelast.

"See aasta me keskendume rohkem uutele külalistele, kelleks on siis vene rahvusest pered. Meil on tulemas kaks uut vahvat tegelast, suslik Sveta ja jänes Stjopa," lausus Lottemaa teemapargi juht Margit Toodu.

Suvel on teemapargis iga päev tööl 25 kostümeeritud näitlejat, tänavu vajatakse kokku 70 inimest. Uute tulijate kõrval on näitlejad, kes olnud Lottemaal algusest peale. Viiendat aastat erinevaid rolle kehastanud Triinu ütles, et Leiutajateküla suved on parimad ja lõbusat juhtub iga päev.

"Ükskord oli niimoodi, et ma olin Bruno majas ja seal paadi peal oli üks pisikene poiss. Ja siis ma küsisin, et kas sa oled kapten, oled tüürimees või pootsman ja siis ta ütles, et: ei-ei, ma olen Taukar," meenutas Triinu naljakat seika.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: