ERR Menu soovitab: vaata värskeid Eesti animafilme ning kutsu hea muusika endale koju külla

Foto: Pressimaterjalid

ERR Menu ja Vikerraadio "Huvitaja" soovitavad sel nädalal seada sammud kinno värsket Eesti animakunsti vaatama ning kutsuda head jazzmuusikaud endale koju esinema.

Alates 9. märtsist näeb kinos Artis lühifilmide kogumikku "Elu(L)Elu", kus mänguline kohtub tõsisega ja nukuanimatsioon dokumentaalsete lugudega.

Kogumikku kuuluvad Ülo Pikkovi dokumentaalne animafilm "Tühi ruum", Kadriann ja Sergei Kibuse dokumentaalfilm "Nukud ja tootemid" ning Riho Undi värske animafilm "Maria ja 7 pöialpoissi". Filmid uurivad, mis on elu ja mängu ühisosa ning annavad vaatajale võimaluse kinolinal näha Eesti animafilme, mis ringlevad küll festivalidel, kuid kodupublikuni tihti ei jõua.

Jazzkaare kodukontserdid rõõmustavad sel kevadel taas festivalikülalisi. Mõneks tunniks saavad muusikud pereliikmeteks, kes tervitavad jazzisõpru omapärasel kodulaval, olgu see üles seatud elutuppa, garaaži või kööki. Kui arvad, et just sinu kodust võiks saada tore toimumispaik kordumatule muusikasündmusele, siis anna sellest teada 12. märtsini. Kontserdid kuulutatakse välja märtsi lõpus.

Kandideerimiseks saada ronja@jazzkaar.ee järgmine info:
– kirjelda lühidalt, miks just sinu kodu oleks parim võõrustaja;
– lisa juurde foto kodust ja selle elanikest;
– lisa kontaktandmed (nimi, telefon, aadress, publiku mahutavus).

Kodusid, mis kandideerivad Jazzkaar 2018 kodukontsertide vastuvõtjaiks, saab pakkuda 12. märtsini.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: