Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Paljastatud! Elina Nechayeva seisis finaalis voolikurullil

Elina Nechayeva võlus Eesti Laulul fänne oma võimsa häälega, aga ka erilise lavashowga. Lauljatar paljastas nüüd, et pika seeliku efekt saavutati tänu voolikurullile, millel ta kogu etteaste ajal seisis.

"Ta oli õige suuruse ja kõrgusega, ümmargune ka ilusasti. Sinna pandi kate peale, et ma aukudesse ei kukuks," naeris Nechayeva Raadio 2 saates "Hommik".

Nechayeva lisas, et sai laval energiat nii perelt, õpetajalt, lähedastelt kui ka kallimalt. "Nad olid mulle nii suureks toeks. See rahvas ja tagasiside, ma kogusin seda endasse ja lõpuks oli mul võimalus anda kõik sada protsenti tagasi," meenutas Elina pingelist finaali.

Elina lisas, et seni pole temani jõudnud kriitikanootigi. "Isegi eile helistas Neeme Järvi isiklikult, õnnitles ja ütles, et tegelikult tema teadis ette, et see kõik nii laheneb," lausus Elina.

Kaks korda finaalis esineda polnud Elina sõnul sugugi kerge, sest saate lõpuks voolasid emotsioonid temast lihtsalt välja. "Oli väga keeruline minna teist korda lavale ja esitada seda, kuna emotsioonid voolasid üle äärte, hääl värises ja ennast kontrollida oli nii keeruline. Ma olin täis nii suuri emotsioone, väga keeruline oli ja loomulikult pikk päev seljataga," kirjeldas ta.

Enne Eurovisiooni on Nechayeval tihe ajakava, sest sõidab juba homme meistrikursustele Soome, esineb peagi Paides, sõidab siis taas kursustele Pariisi, esineb Kadrioru lossis ja läheb siis ettelaulmisele USA-sse. Pärast Eurovisiooni esineb Nechayeva Nordea kontserdimajas.

Eelkõige paneb lauljatar oma energia aga Eurovisioonile. "Eurovisiooni konkurss on nagu iga teine suur spordivõistlus. Lauljad on nagu sportlased, kes peavad ennast ja oma häält hoidma, harjutama iga päev, aga samas ka oma sisemist hingerahu hoidma, see on väga oluline," selgitas ta.

Elina lohutas, et publik ei pea muretsema, kas suudab eurolaval kõrgemad noodid välja võtta, sest laulus on kõrgeim noot alles kolmanda oktavi fa. "Mul veel läheb si-ni välja, varu on," kinnitas lauljatar. "Mina annan endast oma parima, et võimalikult hästi Eestit esindada," lisas ta.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: