Olavi Pihlamägi korraldajaile: ärge hakake Elina kleidiga rohkem trikitama

Foto: Aurelia Minev/ERR

Eesti Laulu järgsel hommikul, 4. märtsil, käis "Vikerhommikus" külas pühendunud Eurovisiooni-ajaloolane Olavi Pihlamägi, kes ütles, et ta pole varem olnud võidulaulus nii kindel kui tänavu.

Täna käis "Vikerhommikus" külas pühendunud Eurovisiooni-ajaloolane Olavi Pihlamägi, kes ütles, et ta pole varem olnud võidulaulus nii kindel kui tänavu.
"Sa pead saavutama märkimisväärse häälte hulga nii noortelt kui ka vanadelt, helistavad ju ka keskealised ja vanemaealised. Kuigi näiteks Evestusel oli väga põnev lugu, lühike ja hea refrääniga, ei ole päris kindel, kas nende välimus pensionärile unerahu toob ja nad nende poolt hääletaks," ütles Pihlamägi.

Olavi Pihlamägill on Eesti Laulu korraldajatele suur palve, et nad ei hakkaks Elina Nechayeva kleidiga rohkem trikitama: "Neid sama suuri kleite on Eurovisioonil nähtud oi kui palju. Mäletan kleiti, mille alt tuli välja terve lilliputtide perekond. On kleite ka põlema pandud, kõike on tehtud. Elina on oma natuurilt nii võluv, ärge tapke teda tehnikaga, laske tal särada. Tal on erakordselt head kõrged noodid, kui ta ülemise si välja võtab, on publik tal peos!"

Pihlamägi sõnul eristub Elina laul praegusel hetkel teiste riikide väljavalitustest niigi.

Intervjuus Margit Kilumetsale meenutab Olavi Pihlamägi ka ooperihääli Eurovisiooni ajaoos ning tuletab meelde, et tänavu veebruaris möödus 25 aastat päevast, kui Eestis valiti esmakorselt eurolaulu. "Väga vähe on neid, kes mäletavad, et 20. veebruaril möödus 25 aastat päevas, kui esimest korda sai Eestis eurolaulu valida.Kui palju räägitakse Eesti Laulu 10.sünnipäevasat, siis ärme unusta ära, et eurolaul koos Eesti Lauluga saab 25."

Toimetaja: Laura Teder/ Valner Valme

Allikas: Vikerraadio

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: