Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Praktilised soovitused seoses suurüritusega Eesti Laul 2018 Saku Suurhallis

Saku Suurhall koos turvafirmaga Meeskond jagavad juhiseid, kuidas ladusamalt toimida suurüritusel Eesti Laulu finaal täna, 3. märtsi õhtul.

"Eesti Laul 2018" finaalkontsert on suurim ja keerulisim oma ajaloos. Paljud esinejad ja 100 protsenti väljamüüdud saal seavad kõigile kohustuseks reeglitest kinnipidamise," teatab Saku Suurhalli poolne korraldustiim. Publikut on Saku Suurhalli tulemas 5500. Kontserdil tagab korda ja aitab korralduses turvafirma Meeskond Security.
 
"Meie eesmärk on tagada kõigile muusikasõpradele turvaline ja meeldejääv kontserdielamus. Üritusele on ohtlike esemete, oma söögi ja joogiga ning joobes olekus sisenemine keelatud. Ürituse territooriumilt kõrvaldatakse külastajad, kes rikuvad avalikku korda, kontserdi sisekorda, segavad kontserdi kulgu või osalejaid," selgitas Meeskond Security juht Eigo Sõster.
 
Kontserdilt kõrvaldatud isiku pilet kaotab kehtivuse ning hinda ei hüvitata. Kontserdi sisekorraeeskirjadega saab tutvuda aadressidel www.sakusuurhall.ee ja www.meeskond.ee ning Saku Suurhallis koha peal, sissepääsu juures.
 
"Soovitame tungivalt kõigil saabuda kontserdile aegsasti, uksed avatakse kell 18:00. Tegemist on otsesaatega, tulemas on palju rahvast ning sisenemine, piletikontroll, üleriiete garderoobi panek ja oma koha leidmine võtab aega. Kindlasti tuleb jätta koju mittevajalikud esemed. See muudab sisenemise ladusamaks. Sisenege piletil märgitud uksest ja vajadusel küsige abi turvatöötajatelt," teatas Saku Suurhalli korraldustiim.
 
Kuna kontserdile on oodata palju alaealisi, paluvad korraldajad ka vanematel oma laste tegemistega kursis olla. Hallis on palju erinevaid konstruktsioone ja salvestustehnikat, mis nõuavad tähelepanu liikumisel. "Paneme kõigile vanematele südamele, et nad kindlasti huvituksid oma laste tegemistest ja käikudest ning hoiaksid neil võimalusel silma peal," ütles Sõster.
 
Samuti palutakse järgida kehtestatud liiklemis- ja parkimiskorda ning võimalusel eelistada üritusele tulles ühistransporti. Autoga muusikahuvilised saavad sõidukid parkida Saku Suurhalli ümbruses.
 
Juhitakse ka tähelepanu sellele, et kontserdil on keelatud salvestamine ja filmimine.

Eesti Laul 2018 ühisvaatamine ja järelpidu toimub Kultuurikatlas. Ühisvaatamine algab kell 18:30 ning järelpidu kell 23. Piletite arv on piiratud. Üritusele pääsevad täisealised külastajad. Ohtlike esemete, oma alkoholiga ja joobes olekus üritusele ei pääse.

Head pidu!  

Toimetaja: Valner Valme

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: