"Meediatund" uurib, millist väärtust loob ERR Eesti Lauluga

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Eesti Laulu II poolfinaal Autor/allikas: Kairit Leibold/ERR

Tänane Vikerraadio saade "Meediatund" käsitleb avalik-õigusliku meedia tegutsemist platvormide üleselt ja koostöös eraettevõtetega, nagu konkurss Eesti Laul võimalusi pakub.

Millist väärtust loob ERR Eesti Lauluga? Kuidas sobib kokku koostöö eraettevõtjate ja avalik-õigusliku meedia vahel? Sellest on teadustöö teinud Tallinna ülikooli meediauurijad, kelle töö kokkuvõtet saab lugeda ERRi teadusportaalist Novaator

Siit kerkib igihaljas teema: kui palju peab avalik-õiguslik meedia tegelema meelelahutusega, kui palju peab ta toetama kultuuriloomet? Kommertsmeedial on majandusprobleemide tõttu üha enam huvi rõhutada, et nemad võiksid teha asju, mida avalik-õiguslik meedia on seni teinud. Mis seisus on avalik-õiguslikud ringhäälingud Euroopas? "Meediatunni" stuudios on ERR-i teadusportaali Novaator vastutav toimetaja Marju Himma.

Vabariigi juubelinädala teleauditooriumi uuringud näitasid mitmeid rekordeid. Ülevaate teeb ERR-i  auditooriumiuuringute analüütik Kadri Tartlan.

Kuulajate arvamused on oodatud aadressil meediatund@err.ee või telefonil 611 4117. Saadet juhib ERR-i ajakirjanduseetika nõunik Tarmu Tammerk.

"Meediatund" on Vikerraadio eetris 2. märtsil kell 14.05 (kordus kell 19.05).

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: