Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

"Meediatund" uurib, millist väärtust loob ERR Eesti Lauluga

Eesti Laulu II poolfinaal
Eesti Laulu II poolfinaal Autor/allikas: Kairit Leibold/ERR

Tänane Vikerraadio saade "Meediatund" käsitleb avalik-õigusliku meedia tegutsemist platvormide üleselt ja koostöös eraettevõtetega, nagu konkurss Eesti Laul võimalusi pakub.

Millist väärtust loob ERR Eesti Lauluga? Kuidas sobib kokku koostöö eraettevõtjate ja avalik-õigusliku meedia vahel? Sellest on teadustöö teinud Tallinna ülikooli meediauurijad, kelle töö kokkuvõtet saab lugeda ERRi teadusportaalist Novaator

Siit kerkib igihaljas teema: kui palju peab avalik-õiguslik meedia tegelema meelelahutusega, kui palju peab ta toetama kultuuriloomet? Kommertsmeedial on majandusprobleemide tõttu üha enam huvi rõhutada, et nemad võiksid teha asju, mida avalik-õiguslik meedia on seni teinud. Mis seisus on avalik-õiguslikud ringhäälingud Euroopas? "Meediatunni" stuudios on ERR-i teadusportaali Novaator vastutav toimetaja Marju Himma.

Vabariigi juubelinädala teleauditooriumi uuringud näitasid mitmeid rekordeid. Ülevaate teeb ERR-i  auditooriumiuuringute analüütik Kadri Tartlan.

Kuulajate arvamused on oodatud aadressil [email protected] või telefonil 611 4117. Saadet juhib ERR-i ajakirjanduseetika nõunik Tarmu Tammerk.

"Meediatund" on Vikerraadio eetris 2. märtsil kell 14.05 (kordus kell 19.05).

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: