Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

KHRIS: muusika räägib sellest, mida muidu öelda ei oska ega taha

Khris
Khris Autor/allikas: Rene Jakobson

Värske koosseis KHRIS toob kuulajani Khris-Marii Palksaare muusikalised mõttevälgatused, mille lahti harutamisega ühiselt tegeletakse.

Bändis musitseerivad viis Heino Elleri nimelise Tartu Muusikakooli õpilast: Khris-Marii Palksaar (vokaal, kitarr), Felix Verlin (basskitarr), Josh Viinalass (löökpillid, vokaal), Jaagup Jürgel (elektrikitarr) ja Taaniel Pogga (elektriklaver).

Souli ja jatsuka popi maiguline muusika räägib sellest, mida muidu öelda ei oska ega taha. Loomingut mõjutab elu Maal - igapäevased helid, avastused, tunded ja olukorrad meie kõigi eludest. KHRIS koosseis usub, et nende muusikal on omapärane kõla, mis kõlgub kuskil udusel piiril ning pakkub festivali kavva vaheldusrikkust.

Bändiliikmed peavad TUJA heaks motivaatoriks, et lugusid viimistleda ja juurde luua, ning nad ootavad põnevusega, mida osalemine neile õpetab ning kuhu see teekond viib.

Täpselt sellises koosseisus, nagu seda on KHRIS, astuvad muusikud esimest kord üles just Tudengijazzil (TUJA). Eelmine aasta olid muusikud osa ka Projekt7-st, millega osaleti Mailaulu autorilaulu festivalil Tartus.

KHRIS astub Tudengijazz 2018 festivalil üles kolmel korral: 7. märtsil Tartus Erinevate Tubade Klubis, 9. märtsil Tallinnas Kohvikus Sinilind ja 10. märtsil Sillamäel Jazz Time Club’is.

Tudengijazz toimub 6.- 10. märtsil viies Eesti linnas: Tallinnas, Tartus, Haapsalus, Sillamäel ja Viljandis. Festivalil esineb 15 koosseisu Eestist, Rootsist ja Poolast. Lisaks esinevad 10. märtsil Tallinnas Philly Joe’s toimuval kontserdil Göteborgi muusikaakadeemia ja Eesti muusikaakadeemia vahetusprojekti ansamblid.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: