Aldo Järvsoo: inimesed mõtlevad, et ilus inimene paneb mis tahes asja selga, aga nii see ikka ei ole ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: ERR

Moelooja Aldo Järvsoo jaoks oli Eesti vabariigi 100. sünnipäeva suurpeo eelne aeg tegus. Kokku valmistas ta kleidid 13 külalisele ja mitmetele tuli tal ka ära öelda. Vastuvõtukleitidest rääkides märkis ta, et sageli arvavad inimesed, et ilusale inimesele võib mis tahes asja selga panna ja see töötab. See aga on üksjagu ekslik.

"Kokku meie moemajast läks vist 30 kleiti. Ja mina konkreetselt, ma hiljem lugesin üle, et kui palju seal oli – kunagi ei tea isegi, alustame ju suht varakult – minult läks 13 konkreetselt," rääkis moelooja Aldo Järvsoo "Ringvaatele".

"See on minu taluvuse piir. Ma ikkagi ajaga olen õppinud seda, et kõike ei tasu vastu võtta ja ei tasu jätta viimasele minutile, siis alates kindlast kuupäevast ma hakkasin inimestele ütlema, et kahjuks ei. Tegelikult Eesti õnneks on täis häid disainereid, et kõik leidsid endale koha ja leidsid õige kleidi, nagu ma vastuvõtult nägin," jätkas Järvsoo.

Ühe suurepärase näitena tõi Järvsoo välja riigikogu liikme Kalle Pallingu abikaasa ja ka "Ringvaates" töötanud Mai Pallingu kleidi.

Riigikogu liige Kalle Palling ja abikaasa Kai Palling. Autor: Anna Aurela Minev/ERR

"Mai puhul on see, et ta on leidnud mingid täiesti oma konkreetse stiili ja iga aasta ta saab kiita, aga ta saab kiita tegelikult ju sellepärast, et ta on leidnud oma stiili. Paljude teiste seljas see kleit võib-olla ei kannaks lihtsalt välja. Aga tema suudab välja kanda ehk ka need kõige efektsemad mustrid ja natuke teistsugused kleidid. Ilus inimene lihtsalt kannab asju."

"Väga palju ongi seda, et inimesed mõtlevad, et ilus inimene, paneb mis tahes selga ja kohe läheb, aga nii paljudel aastatel on näha olnud, et ilus inimene paneb mis tahes selga ja ei pruugi minna. Asjad tuleb välja kanda ja kui näos on näha see, et ta on rahul ja õnnelik, siis see on õige asi, millega ta sinna läks," sõnas Järvsoo.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: