Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Tiit Pruuli: Eesti meeleolu on suurepärane

ERM-is toimuvale EV100 pidulikule vastuvõtule on kutsutud ka ettevõtja Tiit Pruuli, kes andis Anu Välbale intervjuu koos NO99 näitleja, tütre Helena Pruuliga.

"Saja-aastane juubliar riigina on üsna noor, ma arvan, et me oleme noored, energiat on ja mida me võime veel õppida, et kuidas rohkem üksteist hoida," ütles Helena Pruuli ja kinnitas, et kui tema isa koos jahiga "Lennuk" Pirita sadamast teele läks, siis kõik peale tema nutsid. "Kaheksa-aastase lapsena ma ei adunud, mida see tähendab, kui minnakse nii kauaks ära."

Tiit Pruuli nentis, et ta on sõitnud viimase nädala jooksul palju mööda Eestit ringi ja julgeb öelda, et Eesti meeleolu on suurepärane. "Nii palju rõõmu, kui ma olen näinud Haapsalus, Narvas, Mustlas, see on tõesti ilus."

"Eks siin ole ilusat nostalgiat ja meremehe karmi elu ka loomulikult," sõnas ta oma ümbermaailmareisi puudutavat eksponaati uurides ja mainis, et see reis, mille nad pooleteist aastaga esmakordselt Tallinnast Tallinna tegid, oli Eesti merendusele väike samm. "Meile endile, kuuele mehele, kes me seal pardal olime, aga suur katsumus ja elukogemus."

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: