Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Karl-Erik Taukar ja Aivar Mäe valisid lemmiklood üksteise loomingust

Tänavune presidendi pidulik vastuvõtt toimub Eesti Tahva Muuseumi uues hoones ning külaliste seas olid ka popmuusik Karl Erik Taukar ja Rahvusooper Estonia direktor Aivar Mäe. Kuna ERM talletab ka eesti rahva muusikat, valisid mehed oma lemmikud üksteise loomingust.

"Üks lugu, mis mulle kuidagi lapsepõlvest hakkas kaasa kõlisema, oli Vitamiini "Karsklus elunormiks" ja ma arvan, et selle ilusa ja positiivse sõnumi võiks ka talletada siia," arvas Taukar ETV ekraanil.

Mäe lemmik on Karl-Eriku loomingu seast "Segased lood". "See on üks segane lugu, aga väga hea, mulle meeldib see," kiitis mees.

Mõlemad mehed kiitid ka Eesti erinevaid põlvkondi, kes on suutnud Eestit hoida ja armastada. "Ma olen uhke, et Eesti Vabariik üldse tähistab sajandat sünnipäeva, ma loodan, et ta tähistab ka 200. ja tuhandendat sünnipäeva. Ma olen uhke selle maja üle, et meil on olemas niivõrd uhke maja nagu on ERM. Ma olen uhke selle üle, et meil on nii uhke teater nagu Estonia teater ja estoonlastele palju õnne. Ma olen õnnelik, et meil on nii kihvtid noored, nagu Karl Erik minu kõrval, kes viivad meie elu edasi," loetles Mäe.

Taukar lisas omalt poolt, et rõõmustab võimaluse üle vastuvõtul olla. "Meil on nii kihvt põlvkond esikäijaid, kes on kõike seda võimaldanud ja Eesti vabana üle andnud meie põlvkonnale. Näha, et siin on nii palju eluterveid ja kihvte inimesi täna. Ja mul isiklikus plaanis on väga suur rõõm ja au, et mind, levimuusikut on siia kutsutud," ütles ta.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: