Marko Reikop selgitas, miks Taavi Teplenkovist tehti "Ringvaates" Anu Säärits ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: ERR

Näitlejad Tanel Jonas ja Taavi Teplenkov, kes mängivad ERRi sarjas "Hetk ajaloos vastavalt Jüri Vilmsi ning Konstantin Pätsi. Peale Pätsi rolli on Teplenkov teinud paar n-ö rolli ka "Ringvaate" ajaloos – hiljuti läks tema nimi näiteks eetrisse hoopis siis, kui kaadris oli Anu Säärits.

"Ega siin suurt ei olnud – prillid ette, müts, väike parukas, ja see on RIR-i taustal tehtud, ma ei käinud kohal," selgitas Teplenkov naljatledes vastuseks Reikopile, kuidas temast Anu Säärits tehti.

See pole siiski ainus kord, kui Teplenkov oma nime, aga võõra näoga eetrisse sattunud. Ka Anne Veski treenerina on Teplenkovi nimi "Ringvaate" eetrisse sattunud.

Saatejuht Marko Reikop selgitas, et Taavi nimi on siiski jõudnud niimoodi eetrisse, kuna neil on šabloon, näidistiiter, mis on tehtud tema nime põhjal. "Sa oled meie saate etalon. Et kui sinu nimi jälle välja ilmub, siis seepärast, et sa oled etalon, põhi. Meil on uus monteerija, ta võib-olla arvaski, et see on Taavi Teplenkov. Kõiki inimesi ei jõua ju teada," selgitas Reikop.

"Ma olen väga tänulik, ärge jumala eest seda ära muutke, las ta jääda," vastas Teplenkov.

Reikop tegi Teplenkovile otsestuudios lepitusettepaneku. "Me paneme sulle nüüd saates kolm korda su õige nime alla." Mispeale pani "Ringvaate" meeskond Teplenkovile tema õige nimega tiitri igaks juhuks lausa neli korda alla, Teplenkovi ennast samal ajal kaadris hoides ja tal lehvitada paludes.

"Samas, mis siin lepitada. Me ei ole tülis olnud, mul on väga hea tuju selle pärast," sõnas Teplenkov.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: