Nika fännab Eesti Laulul Vajéd: seal on nunnud poisid

Foto: Kairit Leibold/ERR

Eesti Laulu uus tulija Nika tunnistas, et loodab poolfinaalist edasipääsu juba selleks, et saaks oma etteaste finaalis veel paremini ära teha.

"Tahaks saada edasi, et teha veel paremini. Samas ma pole sellest väsinud, sest see ongi see, mida ma tahan teha. See on nagu lemmiktöö, sa käid alati hea meelega ja ainult muusika pärast ma ärkan kell kuus hommikul," rääkis Nika Eesti Laulu trallist Raadio 2 saates "Hommik".

Nika võistleb laupäevases poolfinaalis looga "Knock Knock" ning on Eesti Laulul esmakordselt. "See oli absoluutselt kogemata. Ma olin tööl, üks tüüp läks mööda, ütles, et Eesti Laul tuleb, saada oma laul. Ma mõtlesin, et ma ei kaota sellest midagi," meenutas Nika, kuidas ta võistlusele jõudis.

Viiel päeval nädalas töötab Nika lennujaamas turvakontrollina. Lauljatari sõnul on paindlik graafik ja poole kohaga töö hea muusika tegemiseks. "Ma olen poole kohaga, nii et ma jõuan isegi muusikat teha. Ikka sain vabaks võtta, nad toetavad mind ja teavad, et see on minu jaoks väga tähtis," rääkis Nika, kelle sõnul kolleegid talle igati kaasa elavad.

Nika lisas, et tema kollektiivis on üle saja inimese, kuid loodab, et ka ülejäänud turvafirma ja lennujaama töötajad hääletavad.

Esimeses poolfinaalis hoidis Nika pöialt kollektiivile Vajé, kus musitseerivad Stefan Airapetjan ja Hans Noormets. "Nunnukesed poisid on seal, ma olen see sama väike tüdruk, kes vaatab neid, et ilusad poisid," naeris Nika. Samas on ta rõõmus, et sedasi said ka Iiris ja Elina Nechayeva.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: