Suudlevate Tudengite skulptuuri ümbrus Tartus täitus suudlevate tudengitega

Foto: Tomi-Andre Piirmets

Skulptuur Suudlevad Tudengid on Tartus armastuse sümbol olnud juba rohkem kui 20 aastat ning kui muidu seisab kuju Raekoja platsil uhkes üksinduses, siis valentinipäeval sai suudlevaid tudengeid täis ka kogu kuju ümbrus.

Lisaks sellele, et Raekoja kellamäng sõbrapäeva puhul keskpäeval armastuslaulu mängis, täitus Raekoja plats kümneks minutiks ka suudlevate tudengitega ja seda sõna otseses mõttes, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Suudlevateks tudengiteks kehastunud paaride näol oli tegu suvisel tudengite laulu- ja tantsupeol Gaudeamus osalevate üliõpilastega, kes suudlevate tudengite rolli sugugi ükskõikselt ei võtnud ja kuju asendit võimalikult täpselt järele aimata püüdsid.

"Me ikka enda ühikakaaslasega poisiga harjutasime toas päris pikalt. Ja kodus harjavarrega ja sai ikka mõeldud läbi kõik. No siin enne just teise neiuga arutasime, et jala võttis värisema küll ikka," rääkisid Karolin ja Mark.

"Ei ole kerge, aga kuna ma olen iluvõimleja, siis seda on harjutatud, nii et ei olnud hullu midagi," ütles Mari. "Tegelikult, ega ta lihtne ei olnud, aga hakkama saime," lisas Taavi.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: