Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Eesti Laulu poolfinalist Nika: ma valetan, kui ütlen, et olen võistluseks valmis

Eesti laulu poolfinalist Nika tegutseb igapäevaselt veidi vähemglamuursemas keskkonnas ja töötab Tallinna lennujaamas lennujulgestajana. Laupäeval Eesti Laulu teises poolfinaalis esinev Nika tegi üllatuse ja asus oma töövormis lennujaamas laulma. Küsimusele, kas ta on Eesti Lauluks valmis, vastas ta, et üritab olla

"Kõige raskem on see, et sa pead võitlema oma unega, et sa ei jääks lihtsalt magama. Aga üleüldiselt kui sa tead oma tööd, siis on lihtne. Kui sa pead kõikidest reeglitest kinni, siis saad hakkama. See ei peaks olema raske," rääkis Nika "Ringvaatele".

Unega võitlemiseks Nika laulab. Aga mitte ainult. "Ma söön väga palju kommi tegelikult ja suhkur annab mulle jõudu."

Ka laulusõnu õpib ja neid kirjutab Nika tegelikult tööpostil olles. "Mitte siin postil, aga mul on allkorrusel ühed teised postid, kus me arvuti taga istume ja siis ma vaikselt võtan oma paberi – ma olen väga palju saanud selle eest ka at-at-aa, et "Nika, mis sa kirjutad seal?" - "Aa, ma ei saa, mul on see koht just, ma pidin selle kirjutama üles!" Ma tavaliselt ikka võtan siis, kui pole kedagi, mitte et umbes tipptunni ajal ja ma lasen seal. Selles mõttes, et ma ikka jälgin oma tööd ka koguaeg, aga jah, vaikselt kirjutan seal oma laule ka."

Oma viimaseid kirjapandud laulusõnu Nika esiti avaldada ei tahtnud. "Ma ei ütle," sõnas ta. "No, ma kirjutasin ühe vene laulu, kirjutasin oma emale. Tal oli sünnipäev ja siis ma kirjutasin talle ühe väikse nunnukese laulu ja lõpuks me mõtlesime, et teeks sellest juba isegi ühe soundtrack'i, et oleks hea. Seal tuleb selline elektrooniline hääl, et ma mõtlesin midagi uut proovida."

Kas Nika on Eesti Lauluks valmis? "Ma ei tea, ma üritan olla. Ma võin öelda "jah, ma olen valmis", aga ma valetan. Ma üritan olla tugev. Kindlasti, kui ma jõuan sinna ja olen juba eetris, siis ma saan hakkama."

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: