Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Kristel Aaslaid meenutas Eesti Laulu: hammustasin liiga suure tüki ja lahkusin lavalt nuttes

Eesti Laulu tänavuste poolfinaalide saatejuht Kristel Aaslaid meenutas 2016. aastat, mil osales ise võistlusel looga "Immortality". Lauljatar tõdes, et pole julgenud oma esitust siiani üle vaadata.

"Poolfinaali oma ma ei ole vaadanud sellepärast, et ma mäletan, kui ma seda salvestasin, siis ma sain teise võimaluse veel, sest mul oli hääl täiesti katki. Ma mäletan, et ma ei vaadanud seda kuigi rõõmsa meelega ja jooksin lavalt nuttes minema, sest ma olin nii pettunud endas," meenutas Aaslaid oma Eesti Laulu kogemust "Vikerhommikus".

Lauljatar tõdes, et lootis haiguse laval adrenaliiniga ületada, kuid ka see ei päästnud. "Seal olid nii keerulised kohad ja lõpuks finaalis oli ka see, et tuleb tunnistada, minu jaoks me hammustasime liiga suure tüki. See pikk noot seal oleks võinud olla a või o peal, oleks olnud kõik hästi, aga ta oli i peal, oli nii kõrge ja kaevas mulle korraliku augu," avaldas Aaslaid.

Finaalis kolmandaks jäämine Aaslaiu sõnul valus ei olnud. "Kui sa vaatad seal ringi ja kuulad teiste lugusid, tekivad sul enda lemmikud. Mulle tol aastal Jüri lugu väga meeldis, Jürile kaotada ei olnud absoluutselt valus," rääkis Aaslaid Pootsmanni võiduloost "Play".

Aaslaid ise tunneb, et polnud tol hetkel valmis Eurovisioonile minema. "Mina olen väga selle poolt, et elu juhtub täpselt sel hetkel, kui ta juhtuma peab. Kui ma olen määratud sinna minema, siis juhtub see siis, kui see juhtuma peab," arvas ta.

Sel aastal teeb Aaslaid debüüdi Eesti Laulu saatejuhina. Poolfinaalides astub ta telepubliku ette Martin Veismaniga. Veisman kiitis, et Eesti Laul on hea võimalus igale artistile. "Seda võimalust ei ole kerge saada, aga kui sa selle saad, on päris tore," lisas Aaslaid. 

Oma juhised on värsketele saatejuhtidele andnud ka Eesti Laulu peaprodutsent Mart Normet. "Põhiline on olnud Normetiga rääkides, et me oleksime vabad, et meile endale meeldiks ja mis me ise oleme mõelnud, et kuna Kristel on olnud ise artisti rollis, siis meie soov on, et kõikidel esinejatel oleks stuudios võimalikult meeldiv olla," rääkis Veisman.

Eesti Laul 2018 poolfinaalid toimuvad 10. ja 17. veebruaril, suur finaalshow 3. märtsil Saku Suurhallis.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: