Roman Baskin: mind ei ole väga preemiatega hellitatud

Foto: ERR

5. veebruaril kuulutati välja riiklike teenetemärkide laureaadid, kelle hulgas oli ka näitleja ja lavastaja Roman Baskin, kes pälvib Valgetähe IV klassi teenetemärgi. "Ringvaade" püüdis tema kinni ja uuris, mida selline tunnustust tähendab.

"Mind ei ole väga preemiatega hellitatud, seega ei ole miski ootuspärane," ütles ta ja kinnitas, et kõik on meeldiv üllatus. "Mul on kaks last ja kaks lapselast, see on puhas rõõm ja suur väärtus, töö osas olen ma teinud seinast seina asju, tragöödiast komöödiani ja kinost ooperini."

Roman Baskin kinnitas ka seda, et kuigi on tulnud teateid tema kehvast tervisest, siis viimasel ajal on see järjest parem. "Tasapisi kogub uuesti jõudu, ei saa kurta."

"Me unustame need perekonnasuhted tööd tehes," selgitas Roman Baskin suhteid oma ema Ita Everiga ja tõdes, et see ununeb iseenesest. "Muidu oleks puhas taidlus," lisas ta ja kinnitas, et emal on energiat küll ja veel. "Väga andeka inimesega on väga huvitav koos tööd teha, juhtimisi, et ta on mu ema, on puhas lisaväärtus."

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Ringvaade"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: