Mihkel Tikerpalu jõudis Nukuteatri lavalt paari tunniga Vanemuise lavale ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: ERR

"Ringvaade" käis vaatamas, kuidas näitleja Mihkel Tikerpalu jõudis ühe päevaga esinada Nukuteatri etenduses "Väike prints" ning Vanemuise laval "Hüljatutes".

"On kindlasti artiste Eestis, kes tavalisel laupäeval liiguvad umbes samamoodi ühest kohast teise ja jõuavad minuti pealt," ütles Tikerpalu "Ringvaates" ja kinnitas, et ta on põnevil. "Ma ei ole kunagi niimoodi minuti pealt lavale astunud, ma ei tea, kas mul tekib natukene hõre tunne esimestes stseenides või olen ma hoopis huvitavama energiaga, võib-olla see hoopis aitab etendusele kaasa."

Mihkel Tikerpalu selgitas, et kõige halvem, mis saab kahe etendusel vahel juhtuda, on see, et ta ei jõua süüa. "Kuna ma olen natukene Tõnissoni moodi mees, siis ma pean pidevalt sööma ja arvestades, et ma pean selle aja jooksul tegema läbi kaks etendust ehk umbes viis tundi üsna füüsilist etendustegevust, siis kui kõht peaks tühjaks jääma, siis see võib mõjutada olemist üsna palju."

Tallinnast hakkas Tikerpalu Tartu poole sõitma kell 13:37 ning enda sõnul on ta täiesti graafikus, kuna "Hüljatute" etendus algab kell 16:00. Ta jõudis kohale 15:53 ning tema sõnul on sellest ajast täiesti piisavalt, et õigeks ajaks lavale jõuda.

Tikerpalu kinnitas, et kui tõesti väga peaks, siis võiks ta teha veel ka kolmanda etenduse selle päeva jooksul. "Hea meelega jätaksin selle aga vahele."

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Ringvaade"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: