Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Marju Kuut: ma olen sünnist peale igatsenud üksi olla

Marju Kuut võtab reedel osa Nordea kontserdimajas toimuvast Kuulsuste koja kontserdist ja jõuab Eestis olles ühel õhtul ka diskot teha. Viimasele ajendas teda tema sõnul tema hiljuti lahkunud poeg Uku. Kuut märkis ka, et on praegusel ajal pea koguaeg üksi, mida ta on sündimisest saati ka igatsenud.

"Ma alles hiljuti enne Uku lahkumist sain teada, et talle meeldis, et ma võtsin neist DJ-värkidest osa. Mina ei teadnud, et talle meeldib see üldse, et ma midagi teen, ja see ajendaski mind, et kui tuli selline ettepanek, siis ma teadsin, et pean selle vastu võtma," rääkis Marju Kuut "Ringvaatele", miks ta otsustas diskotegemise kutse vastu võtta.

Sellegipoolest ei saa ta öelda, et talle ööelu endiselt sobiks. " Ei, ma olen püüdnud end hommikuseks teha. Olin viimasel ajal juba hommikune, aga praegu läheb jälle imelikult. Hakkasin 7–8 üles ärkama. Läksin varem magama, sundisin end."

Seoses poja Ukuga märkis Kuut, et talle ei ole olnud rasked mitte ainult viimased kuud, vaid viimased aastad. Aga sellel ta pikemalt peatuda ei soovinud. "Me praegu sellest üldse ei räägi, sest muidu ma hakkan nutma ja me peame saate katkestama," ütles Kuut.

Kuut märkis, et ega ta praegusel ajal ise muusikat ei kuulagi. "Ma ei kuula üldse midagi. Olen avastanud, et on aeg kuulata ja on aeg ise teha. Praegu ma teen ise."

Kuut märkis naljatades, et ta räägib nii vähe, et on avastanud, et on düsleksik ja et isegi S-täht ei tule tal enam õigesti välja. "Ma töötan üksipäini koguaeg. Ma olen sündimisest saati igatsenud, et ma saan olla niimoodi, et ma olen üksi ja mul ei ole inimesi kõrval."

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: