Vene Delfit asub juhtima ETV+ saatejuht Dmitri Kukuškin

Venekeelse Delfi peatoimetajaks sai seni telekanalis ETV+ saatejuhina töötanud Dmitri Kukuškin, kes tahab väljaandesse tuua rohkem originaalsisu ja videomaterjale.

Uus peatoimetaja ütles ERR-i venekeelsele uudisteportaalile, et tahab muuta nii portaali kujundust kui ka sisu ning tuua uusi rubriike ja suurendada videosisu mahtu.

"Kõige olulisem, mis kehtib iga meediaväljaande kohta, on eksklusiivsed materjalid. Kuid tõlkematerjalide ja pressiteadete kõrval ei pääse nad praegu piisavalt esile. Ma tahan, et meie enda materjale oleks rohkem ja need oleksid ka paremini märgatavad," rääkis Kukuškin.

Kommenteerides vene Delfi tänast töötajaskonda, siis mingeid kärpeid ta selles osas teha ei kavatse.

"Ma ei tea veel kõike nüansse, aga mul on soov tugevdada toimetust. Praegusel hetkel on meie konkurentidest venekeelsel Postimehel palju pikem ajakirjanike pink."

Venekeelse Delfi peatoimetaja Jekaterina Rodina lahkus ametist novembris 2017. Sellest hetkest kuni Kukuškini ametisse asumiseni juhib toimetuse tööd Vaera Stepanova.

Dmitri Kukuškin sündis 1975. aastal Ivangorodis. Ta lõpetas Narva 7. keskkooli ning õppis seejärel Mereakadeemias. Ta on töötanud näitlejana teatris Ilmarine ning ajakirjanikuna erinevates meediaväljaannetes nagu SKY Raadio, PBK, Narodnoje Radio ja ETV+.

Toimetaja: Urmet Kook

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: