Aziz Ansarit süüdistatakse seksuaalrünnakus ({{commentsTotal}})

Aziz Ansari
Aziz Ansari Autor/allikas: Reuters/Scanpix

23-aastane naine – kes nimetab end Grace'iks – väidab, et koomik ja näitleja Aziz Ansari ignoreeris tema korduvaid palveid septembris toimunud kohtingu ajal seksuaalne kontakt lõpetada. Ansari sõnul oli kõik konsensuslik.

"Ma usun, et Aziz kasutas mind ära," ütles naine. "Mind ei kuulatud ja mind ignoreeriti. See oli kaugelt kõige halvem kogemus, mis mul meestega on olnud," vahendas Pitchfork väljaannet babe.

Pärast põgusat õhtusööki restoranis viis Ansari ta Grace'i sõnul oma Tribeca korterisse. Ta ütles, et tundis end ebamugavalt kui kiiresti kõik pärast nende sinna saabumist edasi arenes. Ta küsis Ansarilt, kas nad võiksid hoo maha võtta, tehes nii verbaalseid kui ka mitteverbaalseid vihjeid, andmaks mõista, et tal on ebamugav. Aga Ansari oli järjepidev. "Ma tean, et tegin füüsiliselt märkusi, et ma pole huvitatud. Ma arvan, et ta ei märganud seda üldse, või kui märkas, siis ignoreeris seda," sõnas naine.

Grace'i sõnul ütles ta Ansarile, et tahab oodata seksiga "järgmise korrani", mispeale Ansari olevat küsinud, et kas ta peab silmas teist kohtingut, millele Grace vastanud jaatavalt. Ansari oli seepeale küsinud, et kui ta valab naisele veel ühe klaasi veini, kas see loeb teise kohtinguna. Grace'i väitel valas Ansari seejärel talle klaasi veini, suudles teda jõuliselt ja proovis veel kord temaga seksida, üritades tema pükse lahti teha. Seejärel naine lahkus.

Järgmisel päeval, kui Ansari väidetavalt teatas talle, et "möödunud õhtu oli lõbus", ütles Grace talle kui ebamugavalt ja rahutult ta end pärast seda kogemust tundis. "Ma tahan veenduda, et sa tead seda, et võib-olla järgmine tüdruk ei pea nuttes koju sõitma," kirjutas ta Ansarile.

Ansari tegi esmaspäeval avalduse, öeldes, et ta usub, et nende suhe oli konsensuslik. "See on tõsi, et kõik tundus olevat hästi, nii et kui ma kuulsin, et see tema jaoks seda ei olnud, olin ma üllatunud ja murelik," ütles ta. "Tema sõnad läksid mulle korda ja ma vastasin talle privaatselt pärast seda, kui olin mõelnud sellele, mida ta ütles."

Koomik, näitleja, kirjanik ja telesarja "Master of None" looja on hiljutisim meelelahutustööstuse tegija, keda süüdistatakse seksuaalrünnakus või ahistamises. Ansari sõpra Louis C.K.'d süüdistasid mitu naist eelmisel aastal seksuaalses väärkohtlemises. Ta tunnistas hiljem, et tema vastu esitatud süüdistused on tõesed.

Toimetaja: Merit MaaritsHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: