Ants Nuut Apelsinist: sellest ei saa ära tüdida, et inimesed rõõmustavad ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: Kairit Leibold/ERR

"Hommik Anuga" saates on külas Apelsini asutajaliiked Tõnu Aare ja Ants Nuut, kes lisaks lühikesele intervjuule esitasid saates ka kaks lugu. Saade on eetris pühapäeval, 14. jaanuaril kell 10.00.

"Meil on küll lugusid, mida me oleme linti mänginud, aga tase ei ole veel küündinud sinnani, et seda otse kontserdil esitada," ütleb Tõnu Aare ja toob välja, et üks selliseid lugusid on "Peeglid". "Seal on nii palju kõrget vokaali, lihtsalt ei jagu piisavalt hääli, et seda esitada."

Ants Nuut kinnitab, et kuigi vahel küsitakse, et kas pärast kõiki neid aastaid juba ära ei tüüta see muusika, kuid tema arvates pole see võimalik. "Lood on ju head, sellest ei saa kunagi ära tüdineda, et inimesed rõõmustavad, kes tantsib ja lähevad ära, kõik on rõõmsad."

"Meie suur eelis on see, et kui peaks vool ära minema, mida on juhtunud 43 aasta küll ja küll, siis meie mängime edasi," tõdeb Aare.

Lisaks lühikesele intervjuu esitab Apelsin "Hommik Anuga" saates ka kaks lugu:

"Twist"

"Roolivelled"

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Hommik Anuga"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: