Meditsiiniõde: Urmas Ott oli viimastel päevadel väga üksik

Foto: Toomas Huik/Eesti Meedia/Scanpix

Meditsiiniõde Olga Raudik meenutas, et kuigi Ott oli ravile saabudes mehelik, sümpaatne ja šarmantne, käitus ta nagu tõeline staar. Oma viimased päevad veetis Ott üksi.

"Loomulikult, tema käitumine oli vägagi staarilik, ta oligi staar. Õed ta valis endale, ta ütles, et sinuga ma ei taha koostööd teha, sa ei meeldi mulle. Väga otseselt ütles, ta oli väga otsekohene. Need, kes talle natuke sümpatiseerisid, nendele ta ütles, et sina võid minu palatisse tulla," meenutas Raudik ETV saates "Urmas Ott. One Man Show".

Raudik tunnistas, et oma viimastel päevadel oli Ott hästi üksi. "Kui algul tal käis natukene külalisi, siis ta oli väga üksik. Keegi ei käinud. Tal olid nõrkushood ja enesehaletsemise hood. See oli iseenesestmõistetav. Ta viskas ükskord telefoni, ütles, et ei taha, et keegi talle helistaks ja ei taha kellegagi rääkida," meenutas meditsiiniõde.

Raudiku sõnul oli Ott ka oma valuga üksi. "Mul oli temast nii kahju. Tal ei olnudki lähedast inimest, selles on väga suur osa paranemisel - armastus, pere toetus ja lähedased, et sellel inimesel on, mille nimel pingutada. Sul on kergem raskusi taluda, kui armastatud inimesed on ümberringi, sa ei ole nii üksi. Aga Urmas oli üksi," tõdes Raudik.

Naine tunnistas, et küsis telelegendilt ka otse, miks ta üksik on. "Ta ei tahtnud sellest väga rääkida, aga ikkagi natukene rääkis. Ta ütles, et ta väga-väga kahetseb, et tal elus oli suur armastus, midagi sellist. Siis, tollel hetkel ta ei osanud valikut teha, aga hiljem kahetses. Siis oli juba hilja," rääkis Raudik.

Ühel päeval pani Ott pea Raudiku õlale ja hakkas nutma. "See oli hästi kurb. Siis ma rahustasin teda, ütlesin, et ära nuta ja ise ka natukene nutsin," meenutas õde.

Intensiivpalatisse saates ütles Ott, et ei taha sinna minna. "Ma ei tea, mida ta sellel ajal mõtles. Mul oli hästi raske ja natukene halb olla, mõtlesin ja lootsin, et ta tuleb ikka tagasi, aga tegelikult ta ei tulnudki tagasi," kirjeldas Raudik Oti viimaseid hetki.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: