Urmas Oti viimane intervjuu: ta oli teinud lõplikud järeldused

Foto: Peeter Langovits/Eesti Meedia/Scanpix

2008. aasta veebruaris tunnustas Tallinn oma auväärseid kodanikke. Tallinna vapimärk anti üle Urmas Otile, kes andis sündmusel oma viimase intervjuu.

Kanal 2 režissöör Merike Veskus meenutas päeva, mil Ott auhinna üleandmisele saabus. "Kui sa oled ühest inimesest väga palju pidanud ja näed, et teda toodi raekotta toetades, kui stoiliselt ja naeratavalt ta ikka suutis olla. See tekitab sellise tunde, et sa tahaksid selle olematuks muuta," rääkis Veskus ETV saates "Urmas Ott. One Man Show".

Veskus lisas, et tol päeval öeldi, et Urmas Ott on ainult temale nõus viimase intervjuu andma. "Siis ma sain alles aru, miks ta mu sinna kutsus. Meil kõigil on oma südametunnistus ja tahtmised, kui me teeme mingisuguseid lõplikke järeldusi, siis me tahame midagi edasi öelda ja Urmas tahtiski midagi edasi öelda. Mitte, et mina oleksin teinud viimase intervjuu, vaid Urmasel lihtsalt oli vaja mulle mõned laused öelda," ütles Veskus ja lisas, et mõned laused jäävadki igavesti välja ütlemata.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: