Urmas Ott küsis tenniselegend Leiuselt, kuidas ta oma naise tappis: see moment polnud kerge

Foto: ERR

"Carte blanche'i" režissöör Toomas Kirss meenutas, et Urmas Ott oli teletöös tõeline proff, kes oli nõus hea intervjuu nimel paljuks. Ühes saates päris Ott küllakutsutud tenniselegendilt Toomas Leiuselt, kuidas too oma naise tappis.

Kirss meenutas juhtumit, kui saatesse kutsutud tenniselegend Toomas Leius palus grimmitoas Otilt, et too ei küsiks kaamerate ees oma abikaasa tapmise kohta. "Urmas ütles, et loomulikult, milles küsimus. Kolmandal minutil ta küsis, et kuidas selle asjaga on," meenutas Kirss ETV saates "Urmas Ott. One Man Show".

Leiusel on saade hästi meeles. Mehe sõnul kutsus Ott teda saatesse tennisest rääkima. "Miks ma pidin sellele vastu puiklema. Leppisime kokku, et teeme selle saate ära," rääkis Leius.

Mees, kes oli ka Oti tennisetreener, meenutas, et telemees armastas selliseid ootamatusi ja üllatusi. "Ta ütles, et nüüd me räägime sellest. See moment ei olnud eriti kerge, kui ta seda ütles," tunnistas Leius.

Pärast saate lõppu rääkis Ott, et kui ta poleks küsimust küsinud, oleks kogu meedia järgmisel päeval küsinud, et miks teemat saates ei puudutatud. "Praegu ma küsisin selle ära ja seda ei küsita enam mitte kunagi, sest sa oled selle minu saates ära rääkinud," meenutas Kirss Oti sõnu.

 

Teleõppejõud Hagi Šein lisas, et Ott kasutas oma intervjuudes korduvat tehnikat, kus inimene tuleb võimalikult ruttu vastu seina suruda. "Ja siis hakkab tulema, sest seinast enam taganeda pole kusagile. Tuleb öelda, et sa oled siga ja inimene hakkab ennast kaitsma. Aga seda tuleb öelda nii hästi, intelligentselt ja usaldusväärselt, et inimene hakkabki tõestama, et pole seda. Selle vastanduse peal töötas enamik Urmase intervjueerimistehnikast ja hästi töötas," lausus Šein.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: