Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Ranged turvanõuded Vabaduse platsil: saatejuhtidel tekkis raskusi eetrisse jõudmisega

Vabaduse platsil toimub täna suur aastavahetuspidu, mida on terve päeva jooksul kajastanud ka ERR tele-ja raadiosaadetes. "Sajaga juubeliaastasse" saatejuht Karmel Killandi avaldas, et õhtul tekkis temalgi raskusi turvapiiretest möödapääsemisega.

"Meil oli selline hetk, et kui me tulime Estonia ballilt tagasi, siis turvamees ei lasknud meid ka läbi. Me ütlesime küll, et oleme saatejuhid ja saatemeeskond ja peame kohe otse-eetrisse minema," kirjeldas Killandi, kes käis Estonia kontserdimajas otselülitust tegemas.

Vahetult enne õhtust kontserti tehti Vabaduse väljak tühjaks, et plats pommikoertega üle kontrollida. Kontserdile ei lubata inimesi alkoholipudelite ja ka ilutulestikurakettidega.

"Tundub, et on igati turvaline pidu, sest siia tulevad ka inimesed lastega. Peredega võib ka siia tulla, hakake aga tulema," kutsus Margus saar kõiki peole.

"Sajaga juubeliaastasse" kontserdi külastaja meelespea: 

- Jälgi muutunud liiklus-, turva- ja korranõudeid.

- Peoala on tõketega piiratud, sissepääsude asukohad ja muud korralduslikku teavet leiab kesklinna veebilehelt.

- Aastavahetusel töötab ühistransport pühapäevase sõiduplaani alusel, kuid uusaastaööl on lisatud täiendavad öised väljumised.

- Õhtu jooksul tagavad korda politsei ja turvafirma, väljakul asub esmaabipunkt ja päästemeeskond.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: