Tagurpidi laulud Tanel Padarile äraarvamisel raskust ei valmistanud

Foto: Aurelia Minev/ERR

Tanel Padar koos bändimeeste Tarvi Kulli, Siim Usina ja Kaspar Kallustega pani end proovile tagurpidi laulude äraarvamises. Ühtlasi avaldas muusik, mida ta uueks aastaks ei soovi.

"Ma ei soovi, et järgmisel aastal oleksid jõulud taaskord mustad. Võiks ükskord olla nii, et lumi on maas ja lähed lavale laulma laulu "Lumisel teel". Et ükskord ei pea põhjendama, miks sa seda laulu laulad," naeris Padar ETV erisaates "Sajaga juubeliaastasse".

Padar lisas, et järgmise aasta graafikut vaadates on tulemas tihe aasta, kuid kavatsebki alles pärast 60. eluaastat rahulikumalt võtta. "Raju on kahe otsaga asi, saab olla meeldivalt raju ja ebameeldivalt raju. Pigem tahaks, et oleks meeldivalt raju. Kui vaadata järgmise aasta kalendrit, siis ees on ootamas raju aasta," tõdes Padar.

Padar pani end bändimeestega proovile tagurpidi laulude äraarvamises. Mõistatada olid Ivo Linna "Suur loterii", Karl-Erik Taukari "Seitse pühapäeva", Marju Läniku "Karikakar" ja Tanel Padari "Soovin head". Muusikud arvasid lood ilma suurema vaevata ära.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: