"Hommik Anuga" toob filmiapsud päevavalgele

Foto: Viktor Mendunen

Telesaade "Hommik Anuga kaevas välja Eesti armastatud filmide apsud ning palus kogenud filmitegijatel neid kommenteerida. Saade on eetris homme, 31. detsembri hommikul kell 10 ETV-s.

"Ma tihtipeale leian neid vigu ja isegi ütlen režissööridele, et siin on selline viga sees. Mul kolleeg näitas "Klassi" vigu, mis olid Youtube'i fännide poolt üles laetud. Minu jaoks tuli kõik üllatusena, et sellised vead seal sees olid," ütles filmimonteerija Tambet Tasuja ETV "Hommik Anuga" saates.

Tasuja avaldas lootust, et inimesed ei võta vigu liiga tõsiselt, sest need on paratamatud ja käivad filmitegemise juurde. "Kui sa monteerid, sa ei vaata selliseid asju, vaid jutustad lugu. Tegelikult see ei ole nii oluline, need vead tulevad välja, kui sa vaatad viiendat korda seda filmi, siis sa leiad need vead üles," arvas Tasuja.

Filmirežissöör Peeter Simm rääkis, et vigu peaks muidugi vältima, teistpidi on vigade otsimine filmiarmastamise üks viis. "Kui ta juba sisse on tulnud, siis tuleb pea kuklasse lüüa ja öelda, et ärge pöörake tühjale-tähjale tähelepanu," selgitas Simm.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: