Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

ERR.ee video: Herbert Ving ja Endel Kellap loodavad uuel aastal naise leida

Aastavahetus ETV-s toob teiste hulgas ekraanile ka põlised poissmehed Herbert Vingu ja Endel Kellapi, kes võtavad mõõtu nii "Eesti mängus" kui ka teistes küsimustes.

Enne eetrisse jõudmist püüdsid mehed sotti saada nii telemaja koridoris olevast kommiautomaadist kui ka "Eesti mängu" kaunist assistendist Jaanast.

Endel tunnistas ERR Menule antud intervjuus, et Mustamäel läheb elu väga töiselt. "Nüüd avastati üks uus asi meie perekonnas ja varsti on kõva pauku oodata," sõnas ta. "Käisime Vatikanis uuringutel ja seal selgus, et minu ema on veel neitsi, ma olen vist pühast vaimust sündinud," avaldas noormees.

Herbert enda sõnul nii suurtes kategooriates ei mängi ning tema elu sisustavad peamiselt argised asjad. "Lihtne igapäevane elu - julgustada inimesi selle eluga siin põhjamaises Eestis hakkama saama. See on igapäevane missioon ja vastutus tegelikult ka," kirjeldas Ving elu maal, kus riik on hakanud ennast tasapisi koomale tõmbama. "Positiivsust rohkemaks ja negatiivsust vähemaks," kõlas Herberti üleskutse.

Uuelt aastalt ootavad mehed uusi tutvusi ja silmapaare, kellega näiteks koos tantsuõhtul käia. Endel tahaks enda sõnul tuleval aastal suisa pere luua, parimal juhul loodab ta leida naist, kellel võiks samuti pühast vaimust laps sündida. "Ma oleks siis pühast vaimust sündinud lapse isa," rõõmustas ta.

Omajagu tähelepanu sai meestelt endale "Eesti mängu" saate assistent Jaana Heeringson, kes Kellapi arvates sobiks talle hästi. "Võib-olla ta on natuke noor mu jaoks, aga kui talle see sobib, ega ma kätt ette ei pane," tunnistas ka Herbert Ving.

"Eesti mängu" koos Herbert Vingu ja Endel Kellapiga näeb ETV eetris juba 31. detsembril.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: