ETV+ teeb kevadhooaja programmis ulatuslikke muudatusi ({{contentCtrl.commentsTotal}})

ETV+ kevadhooaeg toob ekraanil epõnevad saated
ETV+ kevadhooaeg toob ekraanil epõnevad saated Autor/allikas: ETV+

Aasta lõpp on uute plaanide tegemise aeg. ETV+ teeb uuel hooajal korraliku uuenduskuuri ning juba 2018. aasta esimesel nädalal jõuab eetrisse neli uut saatesarja. Ekraanilt kaob aga saade "Sinu õhtu" ("Tvoi Vecher").

Suhete klaarimine ja arvamuse arvaldamine on liikunud sotsiaalmeediasse. Kuid, kas diskuteerimise indu ja julgust jätkub ka otse-eetris üksteisele silma vaadates? Seda näeb ETV+i säravaima saatejuhi Andrei Titovi juhtimisel uues debattsaates "Kes keda?" ("Кто кого?"), mis alustab 3. jaanuarist.

Nagu kohalike omavalitsuste valimiste debattidest näha, siis Titovi poolt halastust ei ole mõtet oodata. Terav ja kompromissitu arutelu otse-eetris näitab eeskuju ka teistele diskussioonisaadetele.

Alates 4. jaanuarist toob telekanal vaatajani Eesti ajaloo olulisemad ja huvitavamad hetked Artur Tjulenevi autorisarjas "Vanad ajad" ("Былые времена)".

Väljend "naised saunas rääkisid", on kõigile tuttav. Ja just täpselt seda ETV+ teebki - paneb naised arutlema teemadel, mis on olulised kogu Eesti jaoks. Jelena Solomina, Tatjana Poljakova, Jevgenia Volohhonskaja, Julia Kalenda ja Ella Agranovskaja kohtuvad selle telehooaja stiilseimas ja naiselikumas saates "Puudri show" ("Пудра show") reedeti, alates 5. jaanuarist.

Nädalalõpušõu "Loojangusse Dozortseviga" ("Дозорцев на ночь") huvitavate külalistega ja särtsaka saatejuhi Aleksei Dozortseviga alustab 5. jaanuarist. Saates kuuleb head live-muusikat ja hulgaliselt head vene nalja kohaliku elu ja olude üle. Nagu vanasti öeldi - naerab see, kes naerab koos Dozortseviga.

Kokandusvõistlusest "Õhtusöök kümmeka eest" ("Ужин на десятку"), võtavad osa nii avaliku elu tegelased kui ka täiesti tavalised tjotja Mašad Lasnamäelt. Peamine, et Eesti parima kodukoka tiitli kandidaat armastaks süüa teha ning suudab ka kõige tagasihoidlikuma eelarvega restoranitasemel roogasid valmistada. Kokandussaadet juhib tuntud tele- ja raadiosaatejuht ning blogija Boris Gorski. Seega saates on ka huumor omal kohal.

Juba praegu käib osatäitjate valimine rahvusvahelisse talendisaatesse "Braavo!", mis jõuab Eesti, Läti ja Leedu vaatajateni alates 4. märtsist. Teleshow raames selgitatakse välja Baltimaade kõige andekam ja virtuoossem noor laulja. Osalejad astuvad üles populaarsete muusikakollektiivide solistidena ja võistlevad üle ilma tuntud hittide kaverversioonide esitamises. Sarja lõppvooru pääsevad üheksa finalisti, kes võistlevad omavahel suurel laval nii Eesti, Läti kui ka Leedu televaatajate silme all. Osalema on oodatud noored muusikatalendid vanuses 10-17 aastat.

Lisaks uutele saadetele kohtuvad vaatajad Jelena Solomina ja Andrei Titoviga hommikuses saates "Kofe+", Sergei Stepanovi ja Jüri Nikolajeviga Narva stuudios iganädalases Ida-Virumaa sündmuseid analüüsivas saatesarjas "Rahvale tähtis" ning Dmitri Pastuhhovi eestvedamisel jätkab uuriva ajakirjanduse lipulaev "Insight". Eelmisel aastal tõi "Insighti" tiim päevavalgele Subariku juhtumi ning kogu tõe Tondi Jäähalli juhtimisvigadest. Uuel hooajal ootavad vaatajaid uued lood.

Kevadhooajal alustab ETV+ koostöös Läti televisooniga LTV krimidraama tootmist. Sügisel läheb eetrisse aga ETV+ tellimusel toodetud situatsioonikomöödia "Lasnagorsk", sarja tähelepanu keskmes on ühes Lasnamäe korteris elava perekonna kolme erineva põlvkonna igapäevaelu.

Traditsiooniliselt kannab ETV+ üle Eesti Laulu ja Eurovisiooni poolfinaalid ning finaalid koos venekeelsete kommentaaridega. Tänavu on Eesti Laulu poolfinaalidesse jõudnud lausa kolm venekeelset muusikut - Elina Nechayeva, Nika ja Aden Ray. 

ETV+ kannab üle Eesti Vabariigi suurimaid sündmusi ja seda koos venekeelse kommentaariga - Eesti Vabariigi aastapäeva paraad ja presidendi vastuvõtt 24. veebruaril ning EV100 juubeli tähistamisele pühendatud üritused.

Sel aastal tuleb ETV+i eetrisse ka hulgaliselt sporti: jäähoki MM, jalgpalli MM, laskesuusatamise MK ülekanded. Suure uhkusega teatab telekanal, et vaatajad saavad kaasa elada iluvõimlejatele, seda juba 18. veebruaril "Miss Valentine" turniiril, mis toimub Tartus.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: