Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Vikerraadio teeb aasta kokkuvõtteid

Vikerraadiost saab aasta lõpus kuulata kokkuvõtvaid saateid: heidetakse pilk tegusale filmiaastale, emotsionaalsele spordiaastale, sündmusterohkele muusika-aastale, aga ka rikkalikule kirjandusaastale ning põnevale tehisintellektiaastale. Traditsioonilselt on eetris ka aastalõpu "Päevakaja" ja "Rahva teenrid".

Filmiaasta 2017 võtsid 27. detsembril Vikerraadios kokku Maria Ulfsak-Šeripova, Andrei Liimets ja saatejuht Tõnu Karjatse.

Millega jääb meelde sündmusterohke spordiaasta 2017 arutlevad Karl Mihkel Eller, Ragnar Kaasik, Johannes Vedru ja Juhan Kilumets. Punkti paneb Tiit Karuks. Saade on eetris 28. detsembril kell 14.05.

Kirjandusaasta 2017 ülevaade on Vikerraadios 29. detsembril kell 14.05. Stuudios on Eesti Kirjanike Liidu esimees Tiit Aleksejev ning Eesti Teatri Agentuuri dramaturg ja tänavuse romaanivõistluse žürii liige Heidi Aadma. Saadet juhib Peeter Helme.

Tehisintellektiaasta 2017 võtavad 30. detsembril kell 14.05 kokku arvutiteadlane Tambet Matiisen, biorobootik Maarja Kruusmaa ja tehisintellektiaktivist Allan Aksiim. Saadet juhib Priit Ennet. 

Lõppevale aastale vaatab tagasi ka Vikerraadio üks enimkuulatud saateid "Rahva teenrid". 30. detsembril kell 11.05 on stuudios saatejuhid Mirko Ojakivi ja Taavi Eilat ning Evelyn Kaldoja ja Urmet Kook.

Raadio uudistetoimetus kutsub sündmusterohke aasta ülevaatesaadet kuulama 31. detsembril kell 12.05, eetris on "Aastalõpu Päevakaja".

Sten Teppan peatub Eesti muusika-aastal 2017 31. detsembril kell 14.05.

Välispoliitika sündmuste kokkuvõte oli "Reporteritunnis" 11. detsembril, stuudios olid raadiouudiste juht Indrek Kiisler, uudistetoimetja Kai Vare ja saatejuht Indrek Lepik. 

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: