Peaminister on jõuludeks saanud üle 200 kaardi

Foto: ERR

Stenbocki majas saab peaminister Jüri Ratasele saadetud jõulukaartidest kokku juba korraliku näituse - reedeks oli saabunud üle 200 kaardi.

Kaarte saabub aga juurde, sest valitsuskommunikatsiooni direktori Urmas Seaveri sõnul jõuavad kaugemalt saadetud kaardid tavaliselt kohale hilinemisega, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Omavalitsused on alati olnud nobedad õnnitluskaarte saatma. Õnnitlused Narvast ja Tallinnast on kohal. Kohal on ka presidendi kaart. Ratasele on teiste hulgas saatnud jõulukaardi ka Suurbritannia peaminister Theresa May.

Jõulurahu soovis peaministrile Tallinna Toomkool. Omaette nurgake Stenbocki maja aknalaual on lasteaedade päralt. Meisterdamisega on nii lapsed kui ka õpetajad vaeva näinud.

"Eks alati kui lasteaia kaarti vaadata, siis teatud lihtsuses ja siiruses on alati võlu, see teeb alati jonksu südame alt läbi," ütles Seaver.

Õnnitlused ise on enamasti üsna lakoonilised, aga on ka neid, kes on peaministrile pika luuletuse saatnud.

Stenbocki majja on saabunud ka kavalaid ökokaarte, mille sisse peidetud lilleseemned. Lumehelveste ja talvise looduse kõrval on ka ühisfotod õnnitluste saatjatest.

Stenbocki maja pühade-eelne kogemus näitab, et paberist jõulukaart on endiselt moes. Elektroonilisi kaarte saab peaminister samuti, kuid nende arv on võrreldes eelmise aastaga vähenenud.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: