Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Aastavahetusel näeb "Eesti mängus" koomikuid tuntud rollides

ETV aastavahetusprogrammis on oluline osa ka "Eesti mängul", kuhu selleks puhuks tulid kohale tuntud väljamõeldud kangelased, nende seas näiteks Ivan Orav, Endel Kellap, Alev Ström jpt. Jüri Muttika uuris, mis toimuma hakkab.

"Kahjuks ette kirjutatud midagi ei ole, nagu elus ikka, eks hakkab siis minema, tegemist on ikkagi suurepärast inimestega, kelle najal on mingil hetkel Eesti elu seisnud," ütles Gaute Kivistik "Ringvaates" ja lisas, et saab näha, millised faktiteadmiste varasalved neil on.

Alev Ström kinnitas, et ta pendeldab kogu aeg Eesti ja Rootsi vahet. "Põhiline asi on Powerpoint-koolitused väga paljudele erinavatele valdkondalde, praktiliselt polegi sellist valdkonda, kus ma ei saaks koolitada."

"On tekkinud liikume, räägitakse, et kuningas on lapik, oleks vaja teha katse, kas kuningat saab ukse alt sisse panna," ütles Ström ja tõi välja, et paljud on selle vastu. "Paljud ütlevad, et kuningas oleks lapik, tuleks temast teerulliga üle sõita."

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Ringvaade"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: