Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Kuula laulu | Girls In Pearlsi kaksikutest soliste ajab segamini ka nende ema

Ansambli Girls In Pearls liikmed Vivi ja Viveli Maar on kaksikud, kes ajavad sarnasuse tõttu segadusse ka omaenda ema. Lauljatarid tunnistasid, et on sarnast välimust mitmel korral enda kasuks ära kasutanud. Ühisel laval astuvad nad üles juba Eesti Laulu teises poolfinaalis.

"Ükskord mul oli üks esinemine ja ma jäin niimoodi haigeks, et ei saanudki tõesti minna ja siis läks Viveli minu asemel. Tal oli nädal aega hiljem samas kohas esinemine ehk me tegime vahetuse, et mina läksin siis järgmisel nädalal," meenutas Vivi paari aasta tagust juhtumit.

Õed tunnistasid, et tempude tegemine on jäänud pigem lapsepõlve, kuid sarnasust välimuses ja hääles saavad nad ära kasutada ühises bändis Girls In Pearls. "Meil on üpriski sarnased hääled, aga ikkagi eristatavad. Materjal on sama, aga tämbrierinevused on," selgitasid õed ja kinnitasid, et naudivad koos esinemist. "Koos on kõige mugavam, sest me loeme üksteist otsa vaatamatagi ja kõige kindlam tunne on niimoodi," põhjendasid nad.

Ansamblis Girls In Pearls lööb kaasa ka Rasmus Lill, kelle kätt saab tunda laululoojana. Just Lill oli see, kes bändile aluse pani. "Ta kutsus ükskord Zebra Islandile meid backi laulma, paar nädalat läks mööda ja siis ta kirjutas mulle, et teil on väga lahedad hääled, tahaks teile loo kirjutada ja proovida, mis välja tuleb," meenutas Vivi.

Koostöö sai alguse umbes kolm aastat tagasi ja sujub siiani hästi. "Rasmus kirjutab põhjad, harmoonia ja meie kirjutame sõnad ja meloodia," selgitasid Vivi ja Viveli.

Eesti Laulul osalevad nad selleks, et oma kuulajaskonda laiendada. "See on kõige parem koht Eestis, kus ennast näidata. Meil on olnud esinemisi väiksemates kohtades, aga kuulajaskond on ikkagi hetkel väike. Eesti Laulult me loodame leida need inimesed, kellele meie muusika meeldiks. Ja finaali tahaks ka saada ja Eurovisioonile ka," laususid õed. 

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: