Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Kuula laulu | Karl Killing on Eesti Laulu noorim ja pikim võistleja

Eesti Laulu teise poolfinaali võistlustules on koosseis Karl-Kristjan ja Karl Killing, viimane neist on võistluse noorim, aga ka pikim osaleja.

196 sentimeetrit pikk Karl Killing on vaid 16-aastane ning see on ka põhjus, miks ta alles sel aastal võistlusel osaleb. "Eelmine aasta oli see kõige suurem tõke Eesti Laulule minekuks, sest ma olin 15 alles," tõdes Killing, kes on poistebändi Beyond Beyond liige, viidates võistluse vanusepiirangule.

Sel aastal pääsest Karl Killing võistlema aga koosseisus Karl-Kristjan & Karl Killing ft. WATEVA. "Ma pean tunnistama, et meil on pikkusevahe ainult väga suur. Vanusevahe on sisuliselt olematu. Karl on üks väga muhe vana," tõdes Karl Kristjan, keda ei sega, et kaassolist on temast kümme aastat noorem.

Võistluslugu "Young" räägib noorusest ja selle esitajad on sihilikult suure vanusevahega. "Tihtipeale ongi nii, et idee tuleb, kui lugu hakkab kuhugi minema. Alguses oli mõte, et üks meist laulab seda, aga siis tuli lüürikaline tähendus juurde. See lugu räägib ikkagi noorusest, aga sellises vaatevinklis, et Karl jutustab noorema Karlina esimest salmi ja mina, kümme aastat vanem Karl räägin oma juttu," rääkis Karl-Kristjan loo kontseptsioonist.

Karl-Kristjan lisas oma kogemusest, et 16 on väga äge iga. "16 on natuke muretum aeg, siis sa oled teatud mõttes vanemate all ja sul ei ole teatuid kohustusi, mis on 26-aastaselt. Ma kindlasti ütlen seda, et ajaga läheb ainult paremaks asi," lisas ta.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: