Owe Petersell on töötukassas arvel: ma natuke igatsen meediat ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: ERR

Suve lõpus raadio Elmari peatoimetaja kohalt lahkunud Owe Petersell kinnitas, et tal polnud lahkudes mõnda muud põnevat tööd silmapiiril, kuid igatseb meediat ja ei ütleks ära näiteks "Ringvaate" juhtimisest.

"Raadio on intiimsem. Ma olen kohutavalt halb avalik esineja. Kui ma pean pulmas või juubelil sõna võtma, ma minestan sinna ära, mu käed värisevad ja ma olen täiesti läbi. Raadios sa oled omaette või väga intiimselt kellegagi. Televisioon mulle tegelikult ka meeldib, sõltub, mida teha. Näiteks sinuga "Ringvaadet", kui Reikop läheb ära, võin tulla," lubas Petersell ETV "Ringvaates".

Petersell lisas, et kõik võimalused on lahti ja teed on tema ees valla. "Tohutult palju on teha pidevalt. Hommik algab, siis välja jalutama, siis on mõni kohtumine, siis käid töötukassas aru andmas, ma olen töötu, ametlikult. Asjaajamisi on nii palju, siis sõidad veel linnade vahel," kirjeldas Petersell oma elu pärast Elmarist lahkumist.

Petersell lisas, et tööpakkumisi on tehtud talle nii telest kui ka raadiost, aga ka kunstivaldkonnast. "Üks kõrgem kunstiasutus pakkus mulle arendusjuhi tööd, mis kõlas väga põnevalt. Aga praegu on veel see aeg, et mul peab veel aeg maas olema, et saaksin teha seda, mida ma tunnen, et ma tahan teha, mis on see õige asi," rääkis mees.

Petersell lisas, et lahkus Elmarist teadmata, mis edasi saab. "Ma olen lihtsalt nii julge mees, et tulen ära, võtan aja maha, mõtlen ja eks siis näis," avaldas Petersell. "20 aastat on tegelikult väga pikk aeg, ühel hetkel tuleb mingi muudatus teha, tuleb uut perspektiivi näha," põhjendas ta, miks Elmarist lahkus.

Petersell lisas, et tahtis lihtsalt pildilt ära saada. "Ma natuke igatsen seda meediat. Aga kumba poolt ma rohkem igatsen, ka ära või meedias, see peab selguma lähiajal," lisas Petersell.

Täna andis Eesti Ringhäälingute Liit Petersellile üle aastapreemia ehk kuldmikrofoni. 

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: