Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Kuula laulu | Sibyl Vane lubas sõpradele, et saadab oma loo Eesti Laulule

Eesti Laulu esimeses poolfinaalis osaleb ka ansambel Sibyl Vane, kes kinnitas, et võistluslugu "Thousand Words" ei ole spetsiaalselt konkursi jaoks kirjutatud.

Sibyl Vane'i laulja Helena Randlahe sõnul on nende võistluslugu "Thousand Words" tehnilises mõttes isegi kergem kui mõned muud palad, mida nad oma repertuaaris esitavad. "Hästi õhuline lugu, mida annab hästi laulda."

"Me lubasime ühele seltskonnale, et saadame oma demo siia," meenutas bändi liige Heiko Leesment, lisades, et nende arvates on Eesti Laul tänaseks ainus alternatiiv kunagisele Seitsmele Vaprale. "Eesti Laul on kõige lähedasem sellele, kus on võimalik laiema avalikkuse ette jõuda."

"Meie erisus teistest artistidest on see, et me ei ole kunagi tahtnud Lätti ja Leetu minna, meid juba oodati piiri ja siis me jäimegi käima, aastas tuleb ikka mitu korda pakkumisi," ütles Randlaht ja nentis, et suvel lõpetasid nad tuuri Lätis, praegu on neil käsil Eesti tuur, mille raames käisid hiljuti ka Narvas.

Kui hetkel laulab Helena Randlaht ansamblis Sibyl Vane rock'i, siis tegelikult on ta olnud ka ooperikooris. "See oli nii-nii ammu, ma elasin Jaapanis umbes 12 aastat tagasi ja kui sa võõrasse riiki lähed, siis ega sõpru eriti palju ole," sõnas ta ja tõi välja, et tema õpetajad otsustasid saata ta ooperi taustakoori. "Ma käisin seal aasta aega ja sain päris mitmes etenduses kaasa lüüa, tihti ma muidugi ei saanud aru, millest laulan."

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: