ERR Menu soovitab: aeg on viia end pühademeeleollu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: Remo Tõnismäe/ERR

Iganädalane ERR Menu soovituste rubriik Vikerraadio "Huvitaja" saates keskendus seekord jõululaatadele.

1. Kolmapäeval kella 11-14 leidis telemajas aset traditsiooniline ERR-i jõuluturg, kus leidus kauplejaid nii rahvusringhäälingu töötajate hulgast kui ka väljastpoolt. Valikus oli nii palju koduseid toidukaupu kui ka kingikotti sobilikku.

Pildigaleriid ettevõtmisest saab vaadata SIIT.

2. 12.-16. detsembrini toimub Eesti rahvusraamatukogus järjekordne jõulukuu raamatunädal, mille raames on võimalik osta paljude Eesti kirjastajate raamatuid kauplusehindadest soodsamalt. Raamatunädala lõpetab laupäeval kell 15.00 Ivo Linna ja Antti Kammiste kontsert.

3. Kolmandat korda laupäeval REaD raamatulaat, seekord Eesti kaasaegse kunsti muuseumi kohvikus. Laadapäeval on paartuhat raamatut välja pandud hinnaga üks euro, väikeseformaadilised ja õhukesed lasteraamatud 50 sendiga. Leidub nii eesti-, vene-, inglis- kui ka saksakeelset kirjandust. 

4. Eesti disainikeskuse traditsiooniline jõulueelne disainiturg "Jõuluks koju" annab taas võimaluse leida jõulukingid 17. detsembril Kultuurikatlast. Kohal on üle 110 Eesti, Läti ja Leedu disaineri looming. Osta saab nii lasteriideid, rõivaid, aksessuaare, kotte, keraamikat, kodusisustust, illustratsioone, ökokosmeetikat ja palju muud. 

5. Lõpetuseks ka väike filmisoovitus. Kes jõuluostudest väsinud, saab laupäeval kell 12 meelt turgutada tasuta eriseansiga kinos Sõprus, kus linastub koguperemultifilm "Louise talvel".

Suve lõpus leiab memmeke Louise end tillukese suvituslinna Bilingeni perroonilt hooaja viimasele rongile järele vaatamas. Rong on ilma temata linna poole teele läinud ja selles mahajäetud linnakeses tuleb tal nüüd ihuüksi talv üle elada. Aga Louise on tubli ja kohaneb olukorraga nagu üks õige Robinson Crusoe. Ta leiab endale sõbra, toreda koera, kellega juttu ajada...

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: