Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Sinu võimalus: ETV+ kuulutas välja castingu laulusaatesse "BRAVO!"

Laulusaade
Laulusaade "BRAVO!" Autor/allikas: ERR/ETV+

Telekanal ETV+ kuulutab välja castingu 2018. aasta säravaimasse muusikasaatesse "BRAVO!".

"BRAVO!" on tele-show, kus selgitatakse välja Baltimaade kõige andekam ja virtuoossem noor laulja. Osalised astuvad üles populaarsete muusikakollektiivide solistidena ja võistlevad üle ilma tuntud hittide kaver-versioonide esitamises.

Sarja lõppvooru pääsevad üheksa finalisti, kes võistlevad omavahel suurel laval nii Eesti, Läti kui ka Leedu televaatajate silme all. 

Võistlusel võivad osaleda 10−17-aastased noored lauljad, kes elavad Eestis, Lätis või Leedus. 

Castingul osalemiseks tuleb salvestada lühike, kuni kahe minuti pikkune video, kus tuleb näidata oma vokaalseid oskusi. Laul või fragment peab olema inglise keeles. Salvestise võib teha kodustes tingimustes, kuid võib saata ka väljavõtte varasemast esinemisest või lingi varasema esinemise videole. Kirjas palutakse välja tuua lühiandmed esitaja kohta: sünniaeg, koduriik ja -linn, esinemiskogemus.

Videosalvestised tuleb saata e-postile [email protected]. Taotlusi saates "BRAVO!" osalemiseks saab esitada kuni 7. jaanuarini 2018.

Muusikaasjatundjatest koosnev professionaalne žürii valib laekunud videosalvestiste alusel välja need, kes pääsevad võistluse teise vooru, milleks on juba esimene televisioonivoor. "Baltimaades armastatakse ja osatakse laulda. Koostöös Eesti, Läti ja Leedu avalik-õiguslike telekanalitega otsustasime anda noortele talentidele võimaluse näidata ennast ka väljaspool oma riigi piire, võisteldes 2018. aasta parima noore laulja ametliku tiitli eest," kommenteeris saatetsükli loomise algatust telekanali ETV+ peatoimetaja Darja Saar.

Esimene saade läheb plaanide kohaselt Eesti, Läti ja Leedu avalik-õiguslike  telekanalite eetrisse 4. märtsil 2018.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: