Akrobaatikatreener: tsirkus on kõige sõbralikum asi maailmas ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: ERR

"Ringvaate" stuudios oli külas OMAtsirkuse trupp, mis demonstreeris oma oskusi seoses läheneva esietendusega "Mina-mina-mina!"

Tsirkuse treener Kädi Metsoja ütles, et nende tsirkusesse tulevad nii kolmeaastased kui täiskasvanud. Kes asja tõsisemalt võtta tahavad, treenivad nädalas kolm-neli päeva. Lapsi on õppimas üle 300 ning tsirkuse populaarsus kasvab.

OMAtsirkus keskendub peamiselt akrobaatikale ja žongleerimisele. Piinatud loomi, mõõganeelajaid ja kloune nende trupis ei näe. "Ei midagi sellist, mis vajaks loomi või punaseid ninasid," kinnitas Metsoja. Tema sõnul sobib tsirkus kõigile, kes soovivad. "See ei küsi, millisena sa sündinud oled. Tsirkus on kõige sõbralikum asi maailmas.

Tema sõnul pole tsirkus ka väga ohtlik, sest artiste ja harjutajaid turvatakse nii palju, kui saab. "Eks trennis vahel ikka juhtub asju, aga üldiselt meil on turvanöörid ja matid, kõigele on mõeldud."

Toimetaja: Helen Eelrand

Allikas: "Ringvaade"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: