Ingrid Peek esitleb uut raamatut "Hallo, Kosmos! Elu mõte"

Ingrid Peek
Ingrid Peek Autor/allikas: Kairit Leibold/ERR

Täna ilmus kirjastuselt Pilgrim uus inspiratsiooniraamat "Hallo, Kosmos! Elu mõte", kuhu Ingrid Peek on kogunud seitsme aasta jooksul Raadio 2 eetris küsitletud sadade värvikate inimeste mõtteid elust ja selle olemusest.

Raamatu esitlus toimub kolmapäeval, 6. detsembril kell 18 Viru Keskuse Rahva Raamatus, kus elu mõtte üle mõtisklevad raamatu koostaja Ingrid Peek ja filosoof Einar Laigna.

"Mis on elu mõte? Seda küsimust küsisin ma seitsme aasta jooksul ligi 400 Raadio 2 saate "Hallo, Kosmos!" külaliselt; need mõtteterad said suvel saatesarja lõpuks kokku kogutud ning sättisin selle toreda terviku jõulukingiks kaunite kaante vahele," sõnas raamatu autor Ingrid Peek. "Oma eluteel kõnnib inimene ise, aga sel rännakul võivad meile seltsiks olla sajad põnevad väga erinevate mõttemaailmadega tegelased, kes jagavad meiega oma mõtteid elust, selle olemusest ja mõtestamisest," lisas Peek."Hallo, Kosmos! Elu mõte"

Raamat "Hallo, Kosmos! Elu mõte" viib lugeja rändama eksistentsiaalsetele radadele. 

Seitsme aasta jooksul kogutud mõttekillukesed menusaates külas käinud inimeste ilmavaadete kirevast kaleidoskoobist pakuvad inspiratsiooni niisama kulgejatele ja mõttemõlgutajatele kui ka elukutselistele elu-uurijatele ja eksistentsi sügavustesse sukeldujatele.

Selle üle, mis mõte on elul ja mis elu elavad meie mõtted, mõtisklevad raamatus teadlased, muusikud, enesearengu edendajaid, arstid, vaimulikud ja religiooniuurijad, psühholoogid ja terapeudid, šamaanid ja nõiad, vabamüürlased ja vandenõuteooriate uurijad, preestrid, ufoloogid, folkloristid, metafüüsikud, looduskaitsjad ja mitmete teiste elualade esindajad.

"Hallo, Kosmos! Elu mõte" on teine osa Kosmosesaate inspiratsiooniraamatute triloogiast. Esimene osa "Hallo, Kosmos! Palju õnne" ilmus möödunud aastal ning sisaldas sadade saatekülaliste isiklikke õnne valemeid.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: