Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Linna, Mägi, Taukar ja Lepland ühinevad üheks õhtuks

"Tähti üheks õhtuks" Autor/allikas: Pressimaterjalid

Naistepäeva järgsel nädalal toimub kontserdiseeria "Tähti üheks õhtuks", kus esimest korda annavad sellises koosseisus kontserdid Ivo Linna, Tõnis Mägi, Karl-Erik Taukar ja Ott Lepland, keda saadab poporkester Estraadiraadio.

Kontsertide märksõnadeks on kuumad hitid, metsik energia ja törtsuke juttu.

Ivo Linna on üks uskumatu energiaga palavalt armastatud artist. Alles hiljuti osales ta Eesti Laulu rallil ning andis välja nii uue plaadi kui raamatu "Suur Loterii". Tema raamatus on ära mainitud 36 laulu koos kommentaaridega ning sinna kuulub ka "Tähti üheks õhtuks". Kindlasti on Ivo repertuaaris olevad Alo Mattiiseni viis isamaalist laulu need lood, mille puhul on tehtud ajalugu koos rahvaga.

Tõnis Mägi on Eesti muusikamaailma üks olulisemaid mõjutajaid ning legendaarne muusik, olles eeskujuks paljudele noortele artistidele kogu oma loominguga. Pika ja värvika loometee jooksul on sündinud väga palju häid lugusid ning üks tema loomingu kõige eredamaid tähti on kindlasti "Koit", mille tähendus on rahvale igavikuline ning mida peetakse ilmselt kõige paremaks ja kordaminevamaks looks läbi aegade.

Karl-Erik Taukar on noor superstaar, kelle hitid kõlavad iga päev meie ümber ning kes on teinud puhta vuugi ka Eesti muusikaauhindade galal. Fenomenaalse lennu taga on väga töötaks ja sisukas artist. "Sellise vägeva lauljate meeskonnaga pole mul varem au olnud lava jagada. Mul on Estraadiraadioga õnnestunud ka varem tuuritada ning võin julgelt öelda, et see on üks kihvtimaid orkestreid Eestimaal," ütles Taukar.

Ott Leplandi erilise andekuse märgiks on tema laulukirjutamise anne ja oskus, sest tema lood kõnetavad väga paljusid kuulajaid.

Estraadiraadio asutati juba 2006. aastal ning nendest on kujunenud Eesti parim poporkester. Estraadiraadio repertuaaris on omalooming ning väga heal tasemel levimuusika seaded läbi nelja möödunud kümnendi.

Laval:
Ivo Linna
Tõnis Mägi
Karl-Erik Taukar
Ott Lepland
Tanel Aavakivi – trompet, kunstiline juht, seaded
Vallo Mänd – trompet
Artur Kiik – tromboon
Karl Laanekask – kitarr
Indrek Mällo – basskitarr
Priit Sootla – klahvpillid
Andrus Lillepea – trummid
Margus Tammemägi – löökpillid
Kaire Vilgats – vokaal
Dagmar Oja – vokaal

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: