Kaja Piirfeldt, parim õpetaja, parim talunik ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: kuvatõmmis

"Maahommik" käis parimal maajanduseriala õpetajal Kaja Piirfeldtil külas kahes kohas: tööl Järvamaa Kutsehariduskeskuses ja kodutalus Remmelgamaal.

Järvamaa Kutsehariduskeskus sai oktoobris rahvusvahelisel agriolümpial teise koha Eesti parima oma ala pedagoogi Kaja Piirfeldti juhtimisel. Piirfeldt käib aga tööl nii-öelda põhitöö kõrvalt, milleks on Remmelgamaa talu juhtimine. Anija vallas asuv talu sai 2014. ja 2015. aastal Harjumaa parima piimakarjatalu tiitli, nii et sealgi ei saa üle jala lasta. Tööle Paidesse peab aga Kaja sõitma iga kord sada kilomeetrit sinna ja sama tagasi.

Õpetaja head tööd näitab see, kui tunnis on täismaja. "Minu tundidesse tulevad isegi kolmanda ja neljanda kursuse õpilased, kes üldse ei peaks tulema," sõnas Piirfeldt, kes ütleb end tulevat tööle igal hommikul õnnest lausa värisedes.

"Mulle on õpetajatöö õhinapõhine hobi ja ma teen seda nii kaua, kui ta pakub mulle rohkem, kui võtab," lubas õpetaja Piirfeldt.

Respekt.

Vaadake videot ka.

Toimetaja: Valner Valme

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: