Anne Veskist sai telekanali ETV+ reklaamnägu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Anne Veski
Anne Veski Autor/allikas: ETV+

Venekeelne telekanal ETV+ avaldas, et nende reklaamnäoks sai popstaar Anne Veski.

"Me tahtsime, et meie reklaamnäoks oleks inimene, kellel on samasugune karakter nagu meie telekanalil - särav, karismaatiline ja avatud," kommenteeris ETV+ peatoimetaja Darja Saar.

Saar avaldas rõõmu, et Veski oli nõus oma näo telekanalile kinkima. "Eestis pole inimest, kes teda ei teaks ja armastaks," ütles Saar.

"Eestis on palju venelasi, mistõttu olen ma rõõmus, et meil on oma venekeelne telekanal," kommenteeris Veski, miks ta oli nõus kampaanias kaasa lööma.

ETV+ alustab reklaamkampaaniat televisioonis, trükimeedias ja suurimates internetiportaalides.

ETV+ alustas tegevust 2015. aasta septembris. ETV+ ei ole pelgalt telekanal, vaid multimeediakanal. Kanali tegevuse aluseks on ristmeedia, mis kaasab erinevaid meediume, andes vaatajatele võimaluse ise aktiivselt osaleda teleekraani, raadio, internetiportaali, videoblogi, sotsiaalvõrgustike, rakenduste ja sündmuste kaudu. Saadete külalisteks ja vaatajateks on kõik, kes peavad Eestit oma koduks ja tahavad riigi arengusse panustada sõltumata oma päritolust ja suhtluskeelest.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: