La La Ladies suundub Liibanoni Eesti sõduripoistele külla

La La Ladies
La La Ladies Autor/allikas: Pressimaterjalid

Täna lendab särtsakas ja stiilne La La Ladies Liibanoni, et esineda Eesti rauhukaitse missoonile. Muuhulgas kohtutakse Eesti sõdurite ja ohvitseridega, tehakse kaasa retk laskepäevale ning tutvutakse elu-oluga  sees- ja väljaspool sõjaväebaasi.

La La Ladies on oktoobris lõpetamas oma esikplaadi salvestusi. Album tuleb tüdrukute sõnul mänguline, lõbus ja energiline. "Peale ühe loo, on kõik laulud eestikeelsed - neid saab nautida nii autos, kodus kui ka peokeerises," iseloomustas uut materjali La La Ladies ise.

La La Ladies on tegutsenud kolm aastat. Suuremat tähelepanu saavutas trio eelmsiel aastal lauluga "Unikaalne", millega võisteldi Eesti Laulu poolfinaalis. Artisti tuntimad lood on veel "Sulle" ja "Kuum on öö".

Tüdrukutetrio jääb Liibanoni 12. oktoobrini.

Eesti panustab ÜRO rahuvalvemissioonile Liibanonis mehhaniseeritud jalaväerühmaga koos logistikaelemendi ja staabiohvitseridega. Rühma ülesanneteks on vaatlus, patrullid ning kontrollpostide mehitamine. UNIFIL-is osalemine aitab kaasa julgeoleku ja stabiilsuse tugevdamisele nii Lähis-Idas kui ka mujal maailmas.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: